זה הזמן להגיד הרחקת עכברים ולא הדברת עכברים

הדברת עכברים כפי שהיה נהוג בשיטות הישנות כללה אמצעים כגון מלכודות ורעלים לחיסול עכברים. שיטת העבר הוחלפה כיום בשיטות מודרניות, בהן גורמים להרחקה של עכברים. מעבר לסכנה שכרוכה בהדברת עכברושים, ישנם יתרונות רבים בשימוש במערכות האלקטרוניות להרחקת עכברים של חברתנו, חברת מגנור ישראל הדברות.

עכברים נפוצים במיוחד באזורים חקלאיים, באדמת מרעה, באזורי חוף וכן באזורים עירוניים. העכברים העירוניים מהווים מפגע בריאותי הגורם לזיהום המזון והעברה של מגוון מחלות וטפילים, ביניהם הסלמונלה. עכברים רגישים בין היתר לצלילים בעלי תדרים גבוהים, ולכן טכנולוגיית ההדברה האלקטרונית נעזרת במגוון שיטות להרחקת עכברים מהסביבה בהתאם לרגישויות השונות של עכברים. מערכות הדברת עכברים אלו יעילות מאוד בהרחקה של עכברים מבתי מגורים, מסעדות ובתי מלון וכמובן חברות ומוסדות ציבוריים.

היתרונות בהרחקת חולדות

יתרונה הבולט של שיטת ההדברה האלקטרונית הוא שלאחר התקנת מערכת הרחקת עכברים, הם עוזבים את המקום ללא צורך במרדף אחרי כל עכבר ועכבר, הצבת מלכודות או פיזור רעלים. בנוסף, מכיוון שהדברה אלקטרונית של עכברים גורמת להרחקה של עכברים ואינה גורמת למותם במקום, אין צורך לחפש אחר הפגרים ולאסוף אותם. פעולה לא נעימה המהווה גם סכנה תברואתית.

הרחקה של עכברים מהמקום הרצוי נעשית תוך שימוש במספר טכניקות של הדברת עכברים אלקטרונית, בהתאם לסוג המקום וצרכי הלקוח. לאחר בחינת המקום הנגוע על ידי אחד מיועצי החברה, מותקנות במקום מערכות של הדברת עכברים אלקטרונית הפועלות להרחקת העכברים מהמקום באופן מיידי, וכמובן למניעת חזרתם לאזור בעתיד. מגנור ישראל

שאלות ותשובות

איך להרחיק עכברים?

מגנור הדברה אלקטרונית מציעה מגוון של מערכות להרחקת עכברים באמצעים אלקטרוניים ללא שימוש ברעלים כלל. מערכות אלה משתמשות באלמנטים בלתי מזיקים המפוזרים בחלק המיועד ויוצרים סביבה עויינת למכרסמים, ממנה הם נאלצים לצאת. המערכת להרחקת עכברים בעלת יתרונות רבים – אי פיזור רעל ושימוש ברעלים. הפתרון האלקטרוני גובר ביעילותו גבוהה מפתרונות ההדברה הכימית ומספק הגנה לשנים ארוכות ללא צורך בתחזוקה שוטפת.

איך מדבירים עכברים?

הדברת עכברים יכולה להיעשות ע״י פיזור רעלים. שיטה זו נמצאה כלא יעילה מכיוון שעכברים נמנעות מלחזור ולאכול מאותו רעל שוב ושוב. לכן, ניתן להשתמש בשיטה החדשנית של מגנור להרחקת עכברים. מדובר על מערכת אולטראסונית שבנויה על גלי קול בתדר גבוה שגורם לעכברים לברוח מן האזור. שיטה זו נמצאה כיעילה מאוד מכיוון שאם יש מספר עכברים במקום, המערכת מרחיקה את כולם.

מה מרחיק עכברים?

עכברים נמנעים מלחזור על טעויות, כגון לאכול פעמיים מאותו הרעל וזו הסיבה שהדברה כימית של עכברים לא יעילה. עכבר שנפגע פעם אחת ילמד שלא לחזור על הטעות, ולכן הדברת עכברים עם מלכודות ורעלים שונים הופכת לבלתי יעילה ויש צורך להשתמש בשיטות חדשניות יותר להרחקת העכברים. המערכת של מגנור הינה אולטראסונית. מערכת זו בנויה על גלי קול בתדר גבוה שרגיש אצל עכברים וגורם להן לברוח מן האזור.

Is Magnor standard certified?

Yes. Magnor meets the standards of the Standards Institute and has a standard for electronic pest control.

האם יש אחראיות על הרחקת עכברים?

Magnor provides a 5-year warranty and more for its system and its system efficiency.

We wish you a pleasant tour!

Read more about pigeons control
Read more about bats control
Read more about rats control