הדברה/לוחמה אלקטרונית במזיקים

תוצרת מגנור ישראל

שלב ראשון

זיהוי של המזיק

השלב שני

דרכי הפעולה של המזיק

השלב השלישי

המקומות בהם הוא הופך מחיה בטבע למזיק

השלב הרביעי

איך אפשר להפריע למזיק שיחזור לטבע

שלב ראשון

זיהוי של המזיק

השלב שני

דרכי הפעולה של המזיק

השלב השלישי

המקומות בהם הוא הופך מחיה בטבע למזיק

השלב הרביעי

איך אפשר להפריע למזיק שיחזור לטבע

חברת מגנור הדברה אלקטרונית מאמינה כי לכל חיה יש תפקיד בטבע לכן זכותה לחיות בסביבתה הטבעית. אך מתי הופחת החיה למזיקה? יונים, עטלפים, נמלים, חולדות, עכברים, חולדים ועוד… נוצר בלבול של החיה ובני האדם המבלבלים את החיות אשר אינם מגדירים את גבולות החיים.

 לדוגמא: מתי הופכת יונה למזיק? יונה המסמלת את השלום, הזוגיות והאהבה רק בעיה אחת היא לא ממש יודעת ללשלש (מילה יפה לחרא) כמו בני אדם במקומות מסוימים. אחת התכונות של היונה היא להיצמד למקום הולדתה או מקום בו היא בנתה את קינה. תפקידנו כבני אדם לעזור ליונים להגדיר את מקום מושבם ולכן אנו נסמן את האזורים בהם אנו מעוניינים שהיונים לא ישהו ובמקומות אלו נפריע את מנוחת היונים ונעזור להם "לעבור דירה".

כאן נכנסת לפעולה האלקטרוניקה- על ידי שילוב של זואולוגים, מהנדסי מחשבים ואלקטרוניקה פרי פיתוח של חברת מגנור הדברה אלקטרונית- הצלחנו לבודד ולסמן את דרכי ההפרעה למזיקים ולהפוך אותם לאלקטרוניקה ממוחשבת.

 לכל בעל חיים דרך הפעולה שלו, מקומות המחייה האהובים עליו ותכונות המבדלות אותו משאר בעלי החיים. ככל שמידת ההכרה עם תכונות אלו גדולה יותר, קל יותר לזהות את בעל החיים, לאתר את המקור שלו ולהרחיק אותו. הניסיון המצטבר של חברת מגנור הדברה אלקטרונית בארץ ובעולם מבטיח פתרון למזיקים כגון, עטלפים, יונים, חולדות, עכברים, ועוד.

הדברה אלקטרונית של חברת מגנור הדברה אלקטרונית הינה שיטת ההדברה היחידה הנעשית בצורה אקטיבית ויזומה, להבדיל מהדברה כימית פסיבית אשר מסתמכת על פעולה של המזיק למשל, אכילת הרעל או כניסה למלכודת.

 טכנולוגיית ההדברה האלקטרונית של חברת מגנור הדברה אלקטרונית, מאתרת את נקודות התורפה של כל מזיק ומזיק ומרחיקה את המזיקים באופן פעיל ואקטיבי מבלי לחכות לתגובה כזו או אחרת מצד המזיקים.

חברת מגנור עושה שימוש בטכנולוגיות קימות ומסבה אותם להרחקת מזיקים כגון יונים, עטלפים ומכרסמים. פיתוח ישראלי ייחודי מוצר כחול לבן. את יחידות הקצה חברת מגנור מייצרת, מרכיבה ומצרפת לפני ההתקנה, בבית הלקוח, בחוות השרתים, במפעלי מזון, מבני ציבור, בבסיסי צבא וכו'. המוצרים נמכרים רק כמערכת כאשר הם מותקנים במקום בו נדרשת ההגנה, בזוויות הנכונות ובמיקומים הנכונים להרחקת המזיק הספציפי.

ההתקנות מבוצעות עם חומרים תקינים בלבד כגון עיגונים, דבקים, כבלי מתח נמוך, קופסאות אטומות מים וצנרת הולכה תקנית. כל עובדי ההתקנה מודרכים להתקנת הרכיבים, כמו כן טכנאי ההתקנות, בעלי רישיון לעבודה בגובה, סנפלינג ובמות הרמה. היישום הוא למעשה עיקר העבודה ביצירת ההרחקה האלקטרונית, וכמובן בחירת הרכיב הנכון למקום הנכון ולסוג המזיק. מרבית הייצור נעשה במקום ההתקנה ע"י קביעת סוג הרכיבים ובדיקת השפעתם על המזיק.

כמו חשוב לא פחות, אי השפעתם על חיות בית או בני אדם וכמובן מכשירי חשמל ואלקטרוניקה אחרים. על כל המערך המורכב הזה מנצח איש הפיתוח המפקח על ההתקנה והייצור באתר. מגנור היא מפתחת, מרכיבה ומייצרת את המערכות להדברה אלקטרונית. המערכות נמכרות רק כמערכת מותקנת באתר הלקוח. מגנור למעשה מציעה פתרון אלקטרוני ע"י מערכת מובנת ומותאמת ללקוח בתצורה המיטבית ביותר. מגנור הדברה אלקטרונית נושאת תקן ISO 9001 :2008 של מכון התקנים הישראלי "למערכות הדברה אלקטרונית"

מערכות מגנור מפותחות ומיוצרות בלעדית בישראל ובאחריות מלאה.
מגנור בעלת תו קן בינלאומי להדברה אלקטרונית.
מערכות מגנור נמכרות רק דרך החברה או מפיצים מורשים בלבד

חפשו את תו התקן של

היזהרו מחיקויים

הדברת יונים? דוקרנים?

לכל בעל חיים דרך הפעולה משלו, מקומות המחיה האהובים עליו ותכונות המבדלות אותו משאר בעלי החיים. ככל שמידת ההכרה עם תכונות אלו גדולה יותר, , להבדיל מהדברה כימית פסיבית אשר מסתמכת על פעולה של המזיק, למשל אכילת הרעל או כניסה למלכודת. טכנולוגיית ההדברה האלקטרונית קל יותר לזהות את בעל החיים, לאתר את המקור שלו ולהרחיק אותו. הדברה אלקטרונית הינה שיטת ההדברה היחידה הנעשית בצורה אקטיבית ויזומה, מאתרת את נקודות התורפה של כל מזיק ומזיק ומרחיקה את המזיקים באופן פעיל ואקטיבי, מבלי לחכות לתגובה כזו או אחרת מצד המזיקים.

אולטרה סאונד

לבעלי חיים רבים ביניהם עכברים, חולדות, עטלפים ויונים טווח שמיעה רחב מזה של בני האדם, המגיע לתדרים גבוהים מאוד מעל לתדר של "22 KH אולטרה סאונד", שאינו בטווח שמיעה של בני אדם. על בסיס נתון זה, הדברה אלקטרונית מאפשרת לשדר גלי אולטרה סאונד בטווח התדרים הרלוונטיים לכל מזיק. מזיקים אלו אינם יכולים להתמודד עם הרעש הצורם והם נאלצים לנוס מהסביבה העוינת, ומסמנים את האזור כאזור מסוכן ולא נעים, לדוגמא: חולדות ועכברים מסמנים עם ריח השתן את האזורים המסוכנים ולא נעימים לשהייה.

שידורי סונאר

שידור "סונאר" יעיל ביותר להרחקת עטלפים מקירות בתים ובריכות שחיה. העטלף במיוחד עטלף הפירות שאחראי ליריקות על קירות הבתים, רגיש מאוד לתאורה ולכן מסתמך במעופו על שידור אות סונאר הפוגע בעצמים במרחב וחוזר לעטלף כתמונת מקום, וכך העטלף מוצא את דרכו בחשכה. מגנור הדברה אלקטרונית מתקינה ציוד המשדר סונר בדיוק בתדר של עטלף הפירות, ובדרך זו הציוד האלקטרוני המתוחכם של מגנור הדברה אלקטרונית משבש את ראית העטלף למצב של חושך מוחלט מול הציוד האלקטרוני, היוצר כמאין חור שחור, וגורם לעטלף לטוס בכיוון אחר

תנודות סיסמולוגיות

תנודות סיסמולוגיות יעילות במיוחד להרחקת חולדים החיים במחילות תת קרקעיות. המכשיר ננעץ בקרקע ומשדר ויברציות לשטח מוגדר מראש, אשר מטרידות את החולדים במקום ומאלצות אותם לעזוב.

פסי דריכה חשמליים

בשיטת הרחקת היונים מגנור הדברה אלקטרונית מציבה פסי דריכה חשמליים אלקטרוניים , הגורמים לעקצוץ לא נעים לרגלי היונים ,וגורם ליונים לסמן את המקום כלא נעים לעמידה או דריכה .

תאורה

תאורה בצורות שונות יעילה להרחקת ציפורים המקננות באזורי מחיה ותעשייה. התאורה גורמת לבהלה ומרחיקה את הציפורים מהמקום.

מערכות מונחות תנועה

מערכות המופעלות באמצעות גלאי תנועה (נפח, רדאר), משדרות אלמנטים שונים להרחקת מזיקים דוגמת ציפורים , עטלפים , חולדות , עכברים ומיועדות להפעלה בזמנים קצובים.

מערכות הפעלה ושליטה ממוחשבות וסולאריות

כל המערכות של מגנור הדברה אלקטרונית מרוכזות על ידי רכזת שליטה ובקרה המאפשרות הפעלה קצובה ומתוכננת מראש או על פי צרכים משתנים. כמו כן, ישנה אפשרות להפעלת כל המערכות של מגנור הדברה אלקטרונית על ידי מערכת סולארית המשחררת מתלות ברשת החשמל .

מאחלים לכם חופש מיונים, עטלפים ומכרסמים.

קראו עוד על הרחקת יונים
קראו עוד על הרחקת עטלפים
קראו עוד על הרחקת מכרסמים