הרחקת יונים - טיפים שעובדים

בתחום של הרחקת יונים טיפים לא חסרים - אולם רק חלק מן המידע מגיע מאנשי מקצוע, אשר מציעים טיפים שעובדים באמת.

קבלו את הטיפים להרחקת יונים מפי צוות המקצוענים של מגנור - לגזור ולשמור!

הרחקה אפקטיבית של היונים, לתמיד

על מנת להרחיק יונים לצמיתות בדרך שלא מהווה מטרד או מפגע לדיירי הבית ואפילו לא פוגעת באסתטיות של הבית - אנחנו ממליצים לשקול התקנה של מערכת חשמלית הפועלת על עקרון "טסלה" אשר למעשה מדמה דוקרנים ווירטואליים ושולחת זרמים חשמליים בעוצמות קלות מאוד ומשתנות.

פעולת הדוקרן החשמלי מתבצעת רק כאשר היונה מתקרבת למקום כדי 15 ס"מ - אז, מעקצץ אותה זרם חשמלי לא נעים (אך ללא פגיעה בה), הגורם ליונה להירתע כאילו פגע בה ברק. חוויה זו, גורמת ליונה לסמן את האזור כעוין או לא נעים לשהייה - והיא מדירה את עצמה משם לעד.

הרחקת יונים טיפים - מערכת "הלם חשמלי"

המערכת, המיוצרת בישראל באופן בלעדי על ידי חברת מגנור, מורכבת מבקר ממוחשב סולארי במתח נמוך, ופס הולכה hdpe מוגן UV שקוף, המשקף את צבע המבנה ונעלם לתוכו (חביב מאוד על אדריכלים ). על הפס נחושת מצופה בבדיל המגנה על המערכת מפני קורוזיה וקרינת UV ומבטיחה עבודה לשנים רבות ללא תקלות. פס ההולכה נשלט על ידי בקר ממוחשב סולארי, הקובע את זרם הטסלה ממתח נמוך המסופק על ידי מערכת סולרית וסוללות ליתיום מובחרות.

הבקר יודע להבחין בשינויי מזג אויר, שינויים באחוזי הלחות, יום, לילה, אורך הקו, עוצמת הברק, ומשתנים אחרים - וקובע עוצמת פגיעה משתנה כדי להבטיח שהיונה לא תסתגל למערכת ותלמד לחיות לצידה. ההתקנה וההנחה במקום של מערכת הרחקת היונים הממוחשבת הם פשוטים. אנו ממליצים להיעזר בבעלי מקצוע רק לעניין טיפוס להנחת המערכת במיקומים גבוהים. המערכת לא מסוכנת לבני אדם או חיות בית - מומלץ, כמובן, להזהיר בעלי מקצוע מקיומה של המערכת במקרה שהם מתכוונים לעבוד במקום.

יצירת קשר

"מגנור הדברה אלקטרונית" מובילה את תחום ההייטק בהדברה האלקטרונית בישראל ובעולם. "מגנור ישראל" היחידה עם אישור תקינה של מכון התקנים, להתקנה ויישום מערכות להדברה אלקטרונית , תו תקן ISO 9001 2008.

נשמח לעמוד לשירותכם בכל עניין ובקשה
טלפון: 6139*
כתובת למשלוח דואר: ת.ד. 3, קיסריה, מיקוד : 30889
דואר אלקטרוני: info@magnor.co.il

x
סייען נגישות
הגדלת גופן
הקטנת גופן
גופן קריא
גווני אפור
גווני מונוכרום
איפוס צבעים
הקטנת תצוגה
הגדלת תצוגה
איפוס תצוגה

אתר מונגש

אנו רואים חשיבות עליונה בהנגשת אתר האינטרנט שלנו לאנשים עם מוגבלויות, וכך לאפשר לכלל האוכלוסיה להשתמש באתרנו בקלות ובנוחות. באתר זה בוצעו מגוון פעולות להנגשת האתר, הכוללות בין השאר התקנת רכיב נגישות ייעודי.

סייגי נגישות

למרות מאמצנו להנגיש את כלל הדפים באתר באופן מלא, יתכן ויתגלו חלקים באתר שאינם נגישים. במידה ואינם מסוגלים לגלוש באתר באופן אופטימלי, אנה צרו איתנו קשר

רכיב נגישות

באתר זה הותקן רכיב נגישות מתקדם, מבית all internet - בניית אתרים.רכיב זה מסייע בהנגשת האתר עבור אנשים בעלי מוגבלויות.