מכשיר להרחקת יונים

איך מרחיקים יונים,
וכיצד ניתן לאתר מרחיק יונים יעיל?
מכשיר להרחקת יונים

אם גם אתם סובלים מן המטרד המכונף המקנן בסביבות הבית שלכם, אתם בוודאי יודעים, כי היונים חוזרות שוב ושוב (ואף מתרבות), הן מפזרות כיני יונים ומזיקים אחרים בסביבותיהן, והן אף מסוכנות לבעלי מערכת חיסון חלשה, כמו קשישים ותינוקות, בשל יכולתן להעביר וירוסים שהן עצמן עמידות לו – אולם בני אדם לא תמיד. איך מרחיקים יונים? אילו מכשירים עובדים, ואילו מבטיחים הבטחות שאין להן כיסוי? מרחיק יונים ייחודי מבית מגנור, מספק הרחקה אלקטרונית של המטרדים המכונפים, מבלי לפגוע בהם או לסכן את בני הבית. כל המידע לקבלת החלטה טובה בנוגע למכשיר מרחיק יונים איכותי – לפניכם.

 מרחיק יונים בעל תאורה מהבהבת? צלילים גבוהים? הבטחות ללא כיסוי חשוב שתדעו, כי שוק המוצרים להרחקת יונים הוא שופע – באפשרויות ובהבטחות, שלא תמיד יש להן כיסוי. יונים אינן מתרשמות מאורות מהבהבים והן לא שומעות את תדרי העל המאפיינים מכשירי אולטרה סאונד. גם מכשירים להרחקת יונים שדווקא עובדים, כמו רשתות הנמתחות ומונעות כניסת בעלי כנף או אף דוקרנים שאינם מאפשרים ליונים לקנן באדני החלונות הם מוצרים מוגבלים, והם אינם יעילים לטווח ארוך – הרשתות מהוות פגיעה אסתטית בבית, והדוקרנים הם דווקא מכשיר להרחקת יונים שהיונים עמידות בפניו לאורך זמן – גם במחיר של פציעה עצמית.

איך מרחיקים יונים לטווח ארוך?

חשוב לוודא עם איש מקצוע (ולא להתבייש לקבל חוות דעת נוספת) – שאתם לא בוחרים במוצר שמבטיח יותר ממה שהוא מקיים. אנשי מקצוע שייעצו לכם יוכלו להגיד לכם, אם בחירתכם היא הבחירה היעילה, אם לאו.

חוקי אצבע לזיהוי מרחיק יונים שעובד
מכשיר להרחקת יונים המספק הרחקה יעילה לטווח ארוך, ואינו פוגע בדקורציה של הבית באסתטיות שלו – ובעיקר, אינו מהווה סכנה בריאותית לבני הבית (כמו במקרה של הדברת יונים, בה מפוזר רעל באזורי הקינון של היונים והוא מצטבר בגוף היונה, מה שעשוי לסכן את חיות המחמד בבית וגם את הילדים חלילה) הוא מכשיר אוטומטי, הפועל לטווח ארוך, עמיד בפני שינויי מזג אוויר, אינו מאפשר ליונה להתרגל או למצוא מקום חבוי בו היא בטוחה מפני השפעתו. הנה כמה מכשירים שעונים על השאלה איך מרחיקים יונים באופן חלקי או לטווח הקצר – או בכלל לא:
קולות ורעשים שנחשבים מפחידים עבור יונים – המקצוענים בהרחקת יונים, כמו צוות מגנור, רואים פעם אחר פעם, עד כמה מכשירים אלה אינם יעילים – ואין זה פלא, צלילי איום של אובים בשטחי המחיה הטבעיים של היונים, פשוט לא עובדים על יונים עירוניות, שלא שמעו ציפורי טרף מימיהן.
תליית אביזרים מנצנצים כמו דיסק לייזר להבהלת היונים – ליונים יש כושר הסתגלות מדהים, והן מסתגלות לנוכחותם של אביזרים כאלה. אם היונה רגילה לאזור או נולדה על אדן החלון של ביתכם – אין דיסק שירחיק אותה משם בנצנוצי הברק שלו
פיזור חומרים כימיים שהריח שלהם מרתיע את היונים – פועל לתקופה מוגבלת בלבד, מאוד לא עמיד בפני מזג האוויר ודורש חידוש באופן שוטף
דוקרנים
– תתפלאו לגלות, שהיונים מתרגלות אל הדוקרנים במהירות. הן מפזרות מעליו זרדים, או מתרגלות לכאב – ונשארות במקום רשתות – הרשתות פועלות כמרחיק יונים יעיל, אולם הן יוצרות פגיעה משמעותית באסתטיקה של הבית ויש לחדשן מידי תקופה

מרחיק יונים אלקטרוני שבאמת עובד -
ליהנות מכל היתרונות, ללא חסרונות

חברת מגנור, המתמחה בייצור ושיווק פתרונות אלקטרוניים להרחקה של מזיקים מסוגים שונים, מציעה מכשיר מהפכני להרחקת יונים, שעובד ביעילות ולטווח ארוך. מדובר בהתקנת מכשיר להרחקת יונים הפועל באמצעות הדבקה של פסי HDPE עמידים לקרינה גבוהה, מעליהם שני פסי נחושת המצופות בבדיל, מוגנים מפני קרינה וקורוזיה. פס ה – HDPE מתחבר לרכזת ממוחשבת המזרימה מתח גבוה בהספק נמוך (שיטת טסלה), המעקצץ את רגלי היונה ומרתיע אותה מלעמוד שנית במקום. ליונה לא נגרם כל נזק אולם היא נמנעת מלהגיע שוב למקום ומסמנת אותו כ"שטח עוין". הרכזת החכמה של מכשיר להרחקת יונים הפועל בצורה אלקטרונית יודעת להבחין בין אור לחושך, להבחין בין רמות שונות של לחות באוויר, ולהזרים חשמל בפולסים משתנים – על מנת למנוע "התרגלות" של הציפור והסתגלותה. המכשיר האלקטרוני של מגנור להרחקת יונים הוא פרי פיתוח וייצור ישראלי, יחיד במינו בארץ ובעולם, והוא מוצע בשיווק בלעדי של חברת מגנור. כך יוצא, שהתשובה לשאלה "איך מרחיקים יונים?" מתחילה בטלפון אלינו – נשמח לייעץ ולהתקין מכשיר להרחקת יונים גם אצלכם בבית!

מאחלים לכם חופש מיונים, עטלפים ומכרסמים.

קראו עוד על הרחקת יונים
קראו עוד על הרחקת עטלפים
קראו עוד על הרחקת מכרסמים