אודות חברת מגנור - הדברה אלקטרונית

"מגנור הדברה אלקטרונית" מובילה את תחום ההי טק בהדברה האלקטרונית בישראל ובעולם, "מגנור" הינה החברה היחידה עם אישור תקינה של מכון התקנים, להתקנה ויישום מערכות להדברה אלקטרונית , ובעלת תו תקן ISO 9001 .

"מגנור הדברה אלקטרונית" מפתחת ומייצרת מערכות להרחקת : יונים , עטלפים ומכרסמים ובעלת תו מוצר "כחול לבן ".

כמפתחת , מייצרת ומתקינה , "מגנור הדברה אלקטרונית" , מקצרת את התהליכים של בדיקות המערכות והפיתוחים החדשים ומצליחה להבטיח פתרונות איכותיים , המבטיחים חופש ממזיקים ,ללא פגיעה בערכי טבע , או הרעלות .

המערכות להרחקת מזיקים האלקטרוניות של "מגנור" , מעניקות הגנה מקיפה וארוכת טווח למשתמשים בהן. הפתרון לבעיות מזיקים הוא ע"י הרחקתם מאזורים מוגדרים ,ללא חומרי הדברה או הרג, באמצעים אלקטרונים בלבד, תוך השבה של בעלי החיים לאזורי המחיה הטבעיים שלהם.

לאורך השנים , הוכח כי מערכות ההרחקה האלקטרוניות, טובות מטיפול כימי, בכל פרמטר: יעילות, בריאות, תברואה, אסתטיקה ועלות כלכלית מצטברת. השיטה האלקטרונית האקטיבית מונעת הגעת מזיקים ומרחיקה את הקיימים.

כיום מערכות הרחקת המזיקים של מגנור מותקנות בכל רחבי הארץ: בסיסי צה"ל, חברות ביטחוניות, חברות ממשלתיות רבות, בנקים ,תשתיות תקשורת וחשמל, ,מפעלי מזון , עסקים ובאלפי בתי אב.

ההתקנה מתבצעת ע"י טכנאי המוסמך ע"י חברת "מגנור הדברה אלקטרונית" וכוללת תכנון והתקנה של המערכת בצורה המיטבית .

 

יתרונות המערכת

1. הרחקת היונים, עטלפים ומכרסמים, מבוצעת באמצעות ציוד אלקטרוני וחשמלי בלבד, המערכת אינה מסוכנת, הינה בטוחה לילדים וחיות בית.

2. המערכת מתוכננת לעבודה לאורך שנים, בתנאי מזג אוויר קיצוניים, של חום וקור. המערכת מעניקה ללקוח מניעה רציפה מיונים, עטלפים ומכרסמים .

3. מערכת הרחקת המזיקים מאפשרת ללקוח להשתחרר מהתלות החודשית במדביר.

מאחלים לכם חופש מיונים, עטלפים ומכרסמים.

יצירת קשר

"מגנור הדברה אלקטרונית" מובילה את תחום ההייטק בהדברה האלקטרונית בישראל ובעולם. "מגנור ישראל" היחידה עם אישור תקינה של מכון התקנים, להתקנה ויישום מערכות להדברה אלקטרונית , תו תקן ISO 9001 2008.

נשמח לעמוד לשירותכם בכל עניין ובקשה
טלפון: 6139*
כתובת למשלוח דואר: ת.ד. 3, קיסריה, מיקוד : 30889
דואר אלקטרוני: info@magnor.co.il

x
סייען נגישות
הגדלת גופן
הקטנת גופן
גופן קריא
גווני אפור
גווני מונוכרום
איפוס צבעים
הקטנת תצוגה
הגדלת תצוגה
איפוס תצוגה

אתר מונגש

אנו רואים חשיבות עליונה בהנגשת אתר האינטרנט שלנו לאנשים עם מוגבלויות, וכך לאפשר לכלל האוכלוסיה להשתמש באתרנו בקלות ובנוחות. באתר זה בוצעו מגוון פעולות להנגשת האתר, הכוללות בין השאר התקנת רכיב נגישות ייעודי.

סייגי נגישות

למרות מאמצנו להנגיש את כלל הדפים באתר באופן מלא, יתכן ויתגלו חלקים באתר שאינם נגישים. במידה ואינם מסוגלים לגלוש באתר באופן אופטימלי, אנה צרו איתנו קשר

רכיב נגישות

באתר זה הותקן רכיב נגישות מתקדם, מבית all internet - בניית אתרים.רכיב זה מסייע בהנגשת האתר עבור אנשים בעלי מוגבלויות.