זה הזמן להגיד הרחקת עכברים ולא הדברת עכברים

הדברת עכברים כפי שהיה נהוג בשיטות הישנות כללה אמצעים כגון מלכודות ורעלים לחיסול עכברים. שיטת העבר הוחלפה כיום בשיטות מודרניות, בהן גורמים להרחקה של עכברים. מעבר לסכנה שכרוכה בהדברת עכברושים, ישנם יתרונות רבים בשימוש במערכות האלקטרוניות להרחקת עכברים של חברתנו, חברת מגנור ישראל הדברות.

לפרטים ומידע נוסף - צרו עימנו קשר היום

עכברים נפוצים במיוחד באזורים חקלאיים, באדמת מרעה, באזורי חוף וכן באזורים עירוניים. העכברים העירוניים מהווים מפגע בריאותי הגורם לזיהום המזון והעברה של מגוון מחלות וטפילים, ביניהם הסלמונלה. עכברים רגישים בין היתר לצלילים בעלי תדרים גבוהים, ולכן טכנולוגיית ההדברה האלקטרונית נעזרת במגוון שיטות להרחקת עכברים מהסביבה בהתאם לרגישויות השונות של עכברים. מערכות הדברת עכברים אלו יעילות מאוד בהרחקה של עכברים מבתי מגורים, מסעדות ובתי מלון וכמובן חברות ומוסדות ציבוריים.

היתרונות בהרחקת חולדות

יתרונה הבולט של שיטת ההדברה האלקטרונית הוא שלאחר התקנת מערכת הרחקת עכברים, הם עוזבים את המקום ללא צורך במרדף אחרי כל עכבר ועכבר, הצבת מלכודות או פיזור רעלים. בנוסף, מכיוון שהדברה אלקטרונית של עכברים גורמת להרחקה של עכברים ואינה גורמת למותם במקום, אין צורך לחפש אחר הפגרים ולאסוף אותם. פעולה לא נעימה המהווה גם סכנה תברואתית.

הרחקה של עכברים מהמקום הרצוי נעשית תוך שימוש במספר טכניקות של הדברת עכברים אלקטרונית, בהתאם לסוג המקום וצרכי הלקוח. לאחר בחינת המקום הנגוע על ידי אחד מיועצי החברה, מותקנות במקום מערכות של הדברת עכברים אלקטרונית הפועלות להרחקת העכברים מהמקום באופן מיידי, וכמובן למניעת חזרתם לאזור בעתיד. מגנור ישראל

לצפיה בכל צילומי הפרוייקטים להרחקת מכרסמים לחצו כאן

שאלות ותשובות בנושא הרחקת עכברים

 
איך להרחיק עכברים?
מגנור הדברה אלקטרונית מציעה מגוון של מערכות להרחקת עכברים באמצעים אלקטרוניים ללא שימוש ברעלים כלל. מערכות אלה משתמשות באלמנטים בלתי מזיקים המפוזרים בחלק המיועד ויוצרים סביבה עויינת למכרסמים, ממנה הם נאלצים לצאת. המערכת להרחקת עכברים בעלת יתרונות רבים - אי פיזור רעל ושימוש ברעלים. הפתרון האלקטרוני גובר ביעילותו גבוהה מפתרונות ההדברה הכימית ומספק הגנה לשנים ארוכות ללא צורך בתחזוקה שוטפת.
איך מדבירים עכברים?
הדברת עכברים יכולה להיעשות ע״י פיזור רעלים. שיטה זו נמצאה כלא יעילה מכיוון שעכברים נמנעות מלחזור ולאכול מאותו רעל שוב ושוב. לכן, ניתן להשתמש בשיטה החדשנית של מגנור להרחקת עכברים. מדובר על מערכת אולטראסונית שבנויה על גלי קול בתדר גבוה שגורם לעכברים לברוח מן האזור. שיטה זו נמצאה כיעילה מאוד מכיוון שאם יש מספר עכברים במקום, המערכת מרחיקה את כולם.
מה מרחיק עכברים?
עכברים נמנעים מלחזור על טעויות, כגון לאכול פעמיים מאותו הרעל וזו הסיבה שהדברה כימית של עכברים לא יעילה. עכבר שנפגע פעם אחת ילמד שלא לחזור על הטעות, ולכן הדברת עכברים עם מלכודות ורעלים שונים הופכת לבלתי יעילה ויש צורך להשתמש בשיטות חדשניות יותר להרחקת העכברים. המערכת של מגנור הינה אולטראסונית. מערכת זו בנויה על גלי קול בתדר גבוה שרגיש אצל עכברים וגורם להן לברוח מן האזור.
האם מגנור בעלת תקן?
כן. מגנור עומדת בתקני מכון התקנים ובעלת תקן להדברה אלקטרונית.
האם יש אחריות על הרחקת עכברים?
מגנור הדברה אלקטרונית מעניקה אחריות של 5 שנים ויותר למערכת ויעילות המערכת!

יצירת קשר

"מגנור הדברה אלקטרונית" מובילה את תחום ההייטק בהדברה האלקטרונית בישראל ובעולם. "מגנור ישראל" היחידה עם אישור תקינה של מכון התקנים, להתקנה ויישום מערכות להדברה אלקטרונית , תו תקן ISO 9001 2008.

נשמח לעמוד לשירותכם בכל עניין ובקשה
טלפון: 6139*
כתובת למשלוח דואר: ת.ד. 3, קיסריה, מיקוד : 30889
דואר אלקטרוני: info@magnor.co.il

x
סייען נגישות
הגדלת גופן
הקטנת גופן
גופן קריא
גווני אפור
גווני מונוכרום
איפוס צבעים
הקטנת תצוגה
הגדלת תצוגה
איפוס תצוגה

אתר מונגש

אנו רואים חשיבות עליונה בהנגשת אתר האינטרנט שלנו לאנשים עם מוגבלויות, וכך לאפשר לכלל האוכלוסיה להשתמש באתרנו בקלות ובנוחות. באתר זה בוצעו מגוון פעולות להנגשת האתר, הכוללות בין השאר התקנת רכיב נגישות ייעודי.

סייגי נגישות

למרות מאמצנו להנגיש את כלל הדפים באתר באופן מלא, יתכן ויתגלו חלקים באתר שאינם נגישים. במידה ואינם מסוגלים לגלוש באתר באופן אופטימלי, אנה צרו איתנו קשר

רכיב נגישות

באתר זה הותקן רכיב נגישות מתקדם, מבית all internet - בניית אתרים.רכיב זה מסייע בהנגשת האתר עבור אנשים בעלי מוגבלויות.