גירוש יונים מכל מבנה

מבריח יונים? מכשיר אלקטרוני להרחקת יונים? סילוק יונים? דוקרנים להרחקת יונים?

כל אלה אמצעים להרחקת וגירוש יונים מבריח יונים בשוק העולמי המשקיע ממון רב בניסיונות לטפל בבעיית יונים, סילוק יונים ע"י מכשירים אלקטרונים להרחקת יונים , יונים הפכו למגיפה עולמית. ומדינות וערים רבות מוציאות תקציבי עתק לטיפול בבעיית היונים באמצעים חדשניים וניסיוניים בהרחקת יונים.

סילוק יונים ,כאשר הדברת יונים אסורה ברוב המדינות למשל בכיכר טרפלגר נוסו בשנים האחרונות טיפולים מטיפולים שונים, בבעיית היונים לשם סילוק היונים והרחקתם מהכיכר ,כגון בזים שהובאו למקום בכדי להבריח יונים, חומרים שונים שפוזרו מקום ואיסור על האכלת יונים מיד האדם, מנהג רב שנים. סלוק היונים או גירוש יונים בכיכרות מרכזיים באירופה הבעיה דומה.

ליונים יש יכולת למידה ולכן הן מצליחות להתגבר על מכשולים רבים כגון דוקרנים מפלסטיק דוקרנים ממתכת ועוד אלמנטים פיזיים כגון רשתות ניסיונות סילוק יונים להרחיק יונים ממקום הקינון האהוב עליהם. יונים הפכו למטרד בבתים פרטיים, כאשר הם מתמקמות על גבי הגגות, מעל מנועי המזגנים, פירים וכו'.

המגזר העסקי והחקלאי גם סובלים מהיונים ומנסים תמיד כל סוג של מרחיק יונים מבריח יונים ואפילו עושים שימוש בתותחים אשר אמורים להפחיד את היונים ואינם יעילות הימצאותם של יונים יוצרת פסולת רבה, לכלוך, מחלות וכן העברת טפילים בלשלשת היונה. אחת השיטות היעילות ביותר כנגד יונים היא שימוש באלמנטים שונים של ההדברה האלקטרונית, סילוק יונים גירוש יונים המתבססות על פסי הלם חשמלי.

סילוק יונים מפעילים אלמנטים אלקטרוניים מכשיר אלקטרוני להרחקת יונים שונים לזמן קצר וארוך אשר מבריחים את היונים, ואינם מאפשרים להן להתגבר על המכשול הבלתי מוגדר מבחינתם, לא כמו השימוש בדוקרנים ורשתות להרחקת יונים הניתנים להגדרה ולכן אינם יעילים .היעילים הם מכשיר אלקטרוני להרחקת יונים גירוש יונים הפועל על בסיס הלם חשמלי אשר אינו פוגע ביונה אבל מרתיע אותה מלחזור למקום בו חוותה כאב ואינה יודעת להגדיר דוקרנים כמו ענף של עץ.

על מנת לבצע הרחקת יונים ע"י מכשיר אלקטרוני להרחקת יונים ו סילוק יונים לצמיתות , סילוק יונים או גירוש יונים מהמקום בעזרת מערכות הדברה אלקטרונית יש להתקין מערכות אלקטרונית מסוג הלם חשמלי התקנת המערכות נעשית על ידי טכנאי מוסמך, המתאים את המערכת כולה למקום הנגוע, במטרה להרחיק את היונים להבריח יונים או סילוק יונים לזמן ארוך בצורה הטובה ביותר. הרחקת יונים ע"י מכשיר אלקטרוני להרחקת יונים מחייבת יצירתיות וחדשנות, שכן היונים ידועות בהסתגלותן למצבים חדשים.

בדיוק לשם כך, מערכות ההדברה האלקטרונית דואגות להבריח יונים ולמנוע מהיונים להסתגל למצב החדש ושומרות על האזור נקי מיונים לאורך זמן. יתרונה של המערכת ההלם החשמלי הוא שהפעילות נעשית באופן אוטומטית, היודעת להבדיל בין שעות היום והלילה ,לחות משתנה , עמידה בכל תנאי מזג האוויר , עמידה בקרינת UV באחריות ל 5 שנים ,לכן שהיא מתאימה במיוחד למקומות בהם היונים נמצאות בעומס גבוהה או למרפסות ופרגולות המערכת אינה נראית לחלוטין, פסי הpvc שקופים ומשקפים את צבע המבנה ונטמעים בתוכו ואינם נראים לעין כמו דוקרנים למיניהם.

חברת מגנור הדברה אלקטרונית שוקדת במרץ רב לפתרון לבעיית יונים ע"י מכשיר אלקטרוני להרחקת יונים בעזרת פיתוחים חדשים של מערכות להרחקת יונים ומזיקים אחרים. ניסיונות באלמנטים שונים להפחדה סילוק יונים והרחקה, חסימות באמצעים שונים וחומרים חדשניים. כל הפיתוחים של החברה מושתתים על העיקרון שהפיתרון חייב להיות נקי מחומרים מסוכנים או רעלים שאולי יזיקו ליונים אך גם לנו בני האדם. עקרון האסתטיקה גם הוא חשוב ונלקח בחשבון.

יצירת קשר

"מגנור הדברה אלקטרונית" מובילה את תחום ההייטק בהדברה האלקטרונית בישראל ובעולם. "מגנור ישראל" היחידה עם אישור תקינה של מכון התקנים, להתקנה ויישום מערכות להדברה אלקטרונית , תו תקן ISO 9001 2008.

נשמח לעמוד לשירותכם בכל עניין ובקשה
טלפון: 6139*
כתובת למשלוח דואר: ת.ד. 3, קיסריה, מיקוד : 30889
דואר אלקטרוני: info@magnor.co.il

x
סייען נגישות
הגדלת גופן
הקטנת גופן
גופן קריא
גווני אפור
גווני מונוכרום
איפוס צבעים
הקטנת תצוגה
הגדלת תצוגה
איפוס תצוגה

אתר מונגש

אנו רואים חשיבות עליונה בהנגשת אתר האינטרנט שלנו לאנשים עם מוגבלויות, וכך לאפשר לכלל האוכלוסיה להשתמש באתרנו בקלות ובנוחות. באתר זה בוצעו מגוון פעולות להנגשת האתר, הכוללות בין השאר התקנת רכיב נגישות ייעודי.

סייגי נגישות

למרות מאמצנו להנגיש את כלל הדפים באתר באופן מלא, יתכן ויתגלו חלקים באתר שאינם נגישים. במידה ואינם מסוגלים לגלוש באתר באופן אופטימלי, אנה צרו איתנו קשר

רכיב נגישות

באתר זה הותקן רכיב נגישות מתקדם, מבית all internet - בניית אתרים.רכיב זה מסייע בהנגשת האתר עבור אנשים בעלי מוגבלויות.