גירוש יונים מכל מבנה

מבריח יונים? מכשיר אלקטרוני להרחקת יונים? סילוק יונים? דוקרנים להרחקת יונים?

כל אלה אמצעים להרחקת וגירוש יונים מבריח יונים בשוק העולמי המשקיע ממון רב בניסיונות לטפל בבעיית יונים, סילוק יונים ע"י מכשירים אלקטרונים להרחקת יונים , יונים הפכו למגיפה עולמית. ומדינות וערים רבות מוציאות תקציבי עתק לטיפול בבעיית היונים באמצעים חדשניים וניסיוניים בהרחקת יונים. 

סילוק יונים ,כאשר הדברת יונים אסורה ברוב המדינות למשל בכיכר טרפלגר נוסו בשנים האחרונות טיפולים מטיפולים שונים, בבעיית היונים לשם סילוק היונים והרחקתם מהכיכר ,כגון בזים שהובאו למקום בכדי להבריח יונים, חומרים שונים שפוזרו מקום ואיסור על האכלת יונים מיד האדם, מנהג רב שנים. סלוק היונים או גירוש יונים בכיכרות מרכזיים באירופה הבעיה דומה.

 ליונים יש יכולת למידה ולכן הן מצליחות להתגבר על מכשולים רבים כגון דוקרנים מפלסטיק דוקרנים ממתכת ועוד אלמנטים פיזיים כגון רשתות ניסיונות סילוק יונים להרחיק יונים ממקום הקינון האהוב עליהם. יונים הפכו למטרד בבתים פרטיים, כאשר הם מתמקמות על גבי הגגות, מעל מנועי המזגנים, פירים וכו'. 

המגזר העסקי והחקלאי גם סובלים מהיונים ומנסים תמיד כל סוג של מרחיק יונים מבריח יונים ואפילו עושים שימוש בתותחים אשר אמורים להפחיד את היונים ואינם יעילות הימצאותם של יונים יוצרת פסולת רבה, לכלוך, מחלות וכן העברת טפילים בלשלשת היונה. אחת השיטות היעילות ביותר כנגד יונים היא שימוש באלמנטים שונים של ההדברה האלקטרונית, סילוק יונים גירוש יונים המתבססות על פסי הלם חשמלי. 

סילוק יונים מפעילים אלמנטים אלקטרוניים מכשיר אלקטרוני להרחקת יונים שונים לזמן קצר וארוך אשר מבריחים את היונים, ואינם מאפשרים להן להתגבר על המכשול הבלתי מוגדר מבחינתם, לא כמו השימוש בדוקרנים ורשתות להרחקת יונים הניתנים להגדרה ולכן אינם יעילים .היעילים הם מכשיר אלקטרוני להרחקת יונים גירוש יונים הפועל על בסיס הלם חשמלי אשר אינו פוגע ביונה אבל מרתיע אותה מלחזור למקום בו חוותה כאב ואינה יודעת להגדיר דוקרנים כמו ענף של עץ.

 על מנת לבצע הרחקת יונים ע"י מכשיר אלקטרוני להרחקת יונים ו סילוק יונים לצמיתות , סילוק יונים או גירוש יונים מהמקום בעזרת מערכות הדברה אלקטרונית יש להתקין מערכות אלקטרונית מסוג הלם חשמלי התקנת המערכות נעשית על ידי טכנאי מוסמך, המתאים את המערכת כולה למקום הנגוע, במטרה להרחיק את היונים להבריח יונים או סילוק יונים לזמן ארוך בצורה הטובה ביותר. הרחקת יונים ע"י מכשיר אלקטרוני להרחקת יונים מחייבת יצירתיות וחדשנות, שכן היונים ידועות בהסתגלותן למצבים חדשים. 

בדיוק לשם כך, מערכות ההדברה האלקטרונית דואגות להבריח יונים ולמנוע מהיונים להסתגל למצב החדש ושומרות על האזור נקי מיונים לאורך זמן. 
יתרונה של המערכת ההלם החשמלי הוא שהפעילות נעשית באופן אוטומטית, היודעת להבדיל בין שעות היום והלילה ,לחות משתנה , עמידה בכל תנאי מזג האוויר , עמידה בקרינת UV באחריות ל 5 שנים ,לכן שהיא מתאימה במיוחד למקומות בהם היונים נמצאות בעומס גבוהה או למרפסות ופרגולות המערכת אינה נראית לחלוטין, פסי הpvc שקופים ומשקפים את צבע המבנה ונטמעים בתוכו ואינם נראים לעין כמו דוקרנים למיניהם. 

חברת מגנור הדברה אלקטרונית שוקדת במרץ רב לפתרון לבעיית יונים ע"י מכשיר אלקטרוני להרחקת יונים בעזרת פיתוחים חדשים של מערכות להרחקת יונים ומזיקים אחרים.
ניסיונות באלמנטים שונים להפחדה סילוק יונים והרחקה, חסימות באמצעים שונים וחומרים חדשניים. כל הפיתוחים של החברה מושתתים על העיקרון שהפיתרון חייב להיות נקי מחומרים מסוכנים או רעלים שאולי יזיקו ליונים אך גם לנו בני האדם. עקרון האסתטיקה גם הוא חשוב ונלקח בחשבון.

מאחלים לכם חופש מיונים, עטלפים ומכרסמים.

קראו עוד על הרחקת יונים
קראו עוד על הרחקת עטלפים
קראו עוד על הרחקת מכרסמים