גירוש יונים מכל מבנה

מבריח יונים? מכשיר אלקטרוני להרחקת יונים? סילוק יונים? דוקרנים להרחקת יונים?

כל אלה אמצעים להרחקת וגירוש יונים מבריח יונים בשוק העולמי המשקיע ממון רב בניסיונות לטפל בבעיית יונים, סילוק יונים ע"י מכשירים אלקטרונים להרחקת יונים , יונים הפכו למגיפה עולמית. ומדינות וערים רבות מוציאות תקציבי עתק לטיפול בבעיית היונים באמצעים חדשניים וניסיוניים בהרחקת יונים. 

סילוק יונים ,כאשר הדברת יונים אסורה ברוב המדינות למשל בכיכר טרפלגר נוסו בשנים האחרונות טיפולים מטיפולים שונים, בבעיית היונים לשם סילוק היונים והרחקתם מהכיכר ,כגון בזים שהובאו למקום בכדי להבריח יונים, חומרים שונים שפוזרו מקום ואיסור על האכלת יונים מיד האדם, מנהג רב שנים. סלוק היונים או גירוש יונים בכיכרות מרכזיים באירופה הבעיה דומה.

 ליונים יש יכולת למידה ולכן הן מצליחות להתגבר על מכשולים רבים כגון דוקרנים מפלסטיק דוקרנים ממתכת ועוד אלמנטים פיזיים כגון רשתות ניסיונות סילוק יונים להרחיק יונים ממקום הקינון האהוב עליהם. יונים הפכו למטרד בבתים פרטיים, כאשר הם מתמקמות על גבי הגגות, מעל מנועי המזגנים, פירים וכו'. 

המגזר העסקי והחקלאי גם סובלים מהיונים ומנסים תמיד כל סוג של מרחיק יונים מבריח יונים ואפילו עושים שימוש בתותחים אשר אמורים להפחיד את היונים ואינם יעילות הימצאותם של יונים יוצרת פסולת רבה, לכלוך, מחלות וכן העברת טפילים בלשלשת היונה. אחת השיטות היעילות ביותר כנגד יונים היא שימוש באלמנטים שונים של ההדברה האלקטרונית, סילוק יונים גירוש יונים המתבססות על פסי הלם חשמלי. 

סילוק יונים מפעילים אלמנטים אלקטרוניים מכשיר אלקטרוני להרחקת יונים שונים לזמן קצר וארוך אשר מבריחים את היונים, ואינם מאפשרים להן להתגבר על המכשול הבלתי מוגדר מבחינתם, לא כמו השימוש בדוקרנים ורשתות להרחקת יונים הניתנים להגדרה ולכן אינם יעילים .היעילים הם מכשיר אלקטרוני להרחקת יונים גירוש יונים הפועל על בסיס הלם חשמלי אשר אינו פוגע ביונה אבל מרתיע אותה מלחזור למקום בו חוותה כאב ואינה יודעת להגדיר דוקרנים כמו ענף של עץ.

 על מנת לבצע הרחקת יונים ע"י מכשיר אלקטרוני להרחקת יונים ו סילוק יונים לצמיתות , סילוק יונים או גירוש יונים מהמקום בעזרת מערכות הדברה אלקטרונית יש להתקין מערכות אלקטרונית מסוג הלם חשמלי התקנת המערכות נעשית על ידי טכנאי מוסמך, המתאים את המערכת כולה למקום הנגוע, במטרה להרחיק את היונים להבריח יונים או סילוק יונים לזמן ארוך בצורה הטובה ביותר. הרחקת יונים ע"י מכשיר אלקטרוני להרחקת יונים מחייבת יצירתיות וחדשנות, שכן היונים ידועות בהסתגלותן למצבים חדשים. 

בדיוק לשם כך, מערכות ההדברה האלקטרונית דואגות להבריח יונים ולמנוע מהיונים להסתגל למצב החדש ושומרות על האזור נקי מיונים לאורך זמן. 
יתרונה של המערכת ההלם החשמלי הוא שהפעילות נעשית באופן אוטומטית, היודעת להבדיל בין שעות היום והלילה ,לחות משתנה , עמידה בכל תנאי מזג האוויר , עמידה בקרינת UV באחריות ל 5 שנים ,לכן שהיא מתאימה במיוחד למקומות בהם היונים נמצאות בעומס גבוהה או למרפסות ופרגולות המערכת אינה נראית לחלוטין, פסי הpvc שקופים ומשקפים את צבע המבנה ונטמעים בתוכו ואינם נראים לעין כמו דוקרנים למיניהם. 

חברת מגנור הדברה אלקטרונית שוקדת במרץ רב לפתרון לבעיית יונים ע"י מכשיר אלקטרוני להרחקת יונים בעזרת פיתוחים חדשים של מערכות להרחקת יונים ומזיקים אחרים.
ניסיונות באלמנטים שונים להפחדה סילוק יונים והרחקה, חסימות באמצעים שונים וחומרים חדשניים. כל הפיתוחים של החברה מושתתים על העיקרון שהפיתרון חייב להיות נקי מחומרים מסוכנים או רעלים שאולי יזיקו ליונים אך גם לנו בני האדם. עקרון האסתטיקה גם הוא חשוב ונלקח בחשבון.

מכשיר להרחקת יונים

היונים הן ציפורים נפוצות בנוף הארץ ישראלי, ניתן לראותן מקננות והומות בכל מקום – בתים פרטיים, מגדלי משרדים, בנייני דירות, מבנים חקלאיים ועוד. היונים לא פעם נחשבות כמטרד אסתטי ובריאותי כאחד, שיש להתייחס אליו בחומרה ולכן מכשיר להרחקת יונים יכול להיות מושלם למשימה.

 

למה כדאי להשתמש במכשיר להרחקת יונים?

מומלץ להשתמש בו כיוון שהיונים אוהבות לשבת על גבי מעקות באזורים של מרפסות, גגות, מסתורי כביסה או מזגנים ועוד. כמו כן, הן נוטות לקנן בתור קירות או מרזבים וכיוון שהן חיות בקבוצה גדולה הדבר הופך למטרד אמיתי. מבריח יונים יכול לפתור בעיה זו בקלות יתרה. חשוב לציין כי יונים הן חיות חכמות מאוד אשר זוכרות היכן טוב ונעים להן והיכן לא. ברגע שהן מוצאות אזור שנעים להן בו, הן הופכות אותו למקום מגוריהן ושבות אליו כל הזמן. מבריח יונים  ימנע זאת לצמיתות.

 

מכשיר להרחקת יונים יסייע לכם גם בפן הבריאותי

יונים נושאות מגוון מחלות מסוכנות מאוד לתינוקות, ילדים וקשישים בפרט כמו גם לבני אדם בכלל, בין המחלות השונות ניתן למנות:

  • סלמונלה
  • דלקת דררת – דלקת עיניים אשר מתפתחת למערכות נוספות בגוף ולאיברים הפנימיים.
  • דלקת פרקים.
  • דלקת מוח נגיפית – מחלות נגיפיות שנושאת יונה לאחר שנדבקה בהן מיתוש.
  • שפעת העופות – נגיף קטלני שמועבר על ידי הפרשות או מגע עם בעלי כנף ועופות נגועים.

 

בנוסף למחלות אלו יונים נושאות עליהן טפילים כמו קרציות ופרעושים אשר גם הם מסכנים בני אדם וחיות נוספות שאולי מתגוררות עימכם בבית. מכשיר להרחקת יונים ירחיק אותן באופן קבוע מהאזור שבו אתם גרים כך שלא תיחשפו אתם ויקירכם למפגע זה.

 

מבריח יונים שומר על נראות המבנה שלכם

בוודאי יצא לכם לראות לא פעם את לשלשת היונים המכערת כל אזור שבו היא נמצאת. מעבר לכך שהיא הורסת כליל את נראות הבית שלכם,  הלשלשת מכילה גם חומצות "שאוכלות" את החומרים המורכבים ממתכת, למשל מרזבים, מתלי כביסה ואפילו מעקות. מבריח יונים יוכל לסייע לכם לפתור את הבעיה בקלות וביעילות.

אילו דרכים נוספות יש להרחיק יונים?

ניתן להרחיק יונים מאזור מגוריכם באמצעות מגוון רחב של פתרונות כמו:

  • רשתות
  • דוקרנים מפלסטיק או מברזל
  • רעלים וכימיקליים שונים
  • מבריח יונים  אלקטרוני

 

האם הדרכים האחרות להרחקת יונים יעילות כמו מבריח יונים?

 

מבריח יונים  אלקטרוני מציע לבעליו שימוש קל, נוח ויעיל במערכת אלקטרונית המפיקה פולסים חשמליים באמצעות פסים אלקטרוניים שעליהם דורכות היונים. מכשיר להרחקת יונים אלקטרוני אינו פוגע, פוצע, הורג או גורם לנזק פיזי משום סוג ליונים. מכשיר להרחקת יונים אלקטרוני פשוט מייצר עבורן סביבה שאינה נעימה ונוחה להן, כיוון שהן חכמות מאוד הן זוכרות את התחושה הלא נעימה אשר הייתה להן ולכן הן עפות לצמיתות מן האזור.

לעומת זאת, באמצעי ההגנה האחרים, היונים לא פעם מוצאות כיצד להתמודד עם אמצעי ההגנה שבחרתם והן ממשיכות כהרגלן. כמו במקרה של הדוקרנים. אם אתם משתמשים ברעלים, אתם למעשה הורגים את היונים ובתהליך אתם עלולים להרוג חיות נוספות כמו חתולים שאולי יאכלו אותן או חיות אחרות שעלולות גם הן למות. מעבר לכך, אתם מסכנים גם את עצמכם בשימוש בחומרים אלו ובהחזקתם בתוך הבית, ובפרט אם יש לכם ילדים.  מכשיר להרחקת יונים אלקטרוני הוא פתרון הומני להדברת יונים והוא מומלץ ביותר לשימוש במקרים כאלו ואחרים.   

 

לסיכום, את אתם מחפשים פתרונות חדשים ויעילים בעשרות מונים יותר מפתרונות אחרים, מכשיר להרחקת יונים אלקטרוני יפתור לכם את בעיית היונים ללא כל בעיה.

 

 

 

פנו אלינו עוד היום - ותקבלו הצעת מחיר אטרקטיבית לפתרון לטווח ארוך!
אנחנו מזמינים אתכם לפנות אלינו, להתקנה מהירה ויעילה של מערכת הרחקת יונים
אלקטרונית שתתאים לבית שלכם, בית העסק, מפעל תעשייה וכל אזור בו קיימת בעיה ותתפקד באופן מושלם בכל תנא מזג האוויר ולמשך שנים ארוכות. נשמח לייעץ לכם ולהציע לכם את שירותינו!

מאחלים לכם חופש מיונים, עטלפים ומכרסמים.

קראו עוד על הרחקת יונים
קראו עוד על הרחקת עטלפים
קראו עוד על הרחקת מכרסמים