מגנור הדברה אלקטרונית בבניינים גבוהים
26 באוגוסט 2018
על אנשים ועכברים: הדרך הבטוחה להיפרד מבעיית המכרסמים
24 במרץ 2019

הטכנולוגיה להרחקת יונים, עטלפים ומזיקיםיונים, עטלפים, ומזיקים אחרים הם מנת חלקם של רבים, אשר בחרו לחיות במרחב עירוני צפוף והומה. הצפיפות הרבה, קרבה לאזורים סניטריים כמו נקודות ביוב ומים, וכן הלכלוך הרב מביא לכך, שרבים כבר התנסו בהדברה כזאת או אחרת, אך הבעיה לא נפתרה. מהי הדברה אלקטרונית להרחקת מכרסמים, בעלי כנף ומזיקים אחרים ומהם יתרונותיה?


הדברה אלקטרונית להרחקת עטלפים, יונים, מכרסמים ומזיקים אחרים


הדברה אלקטרונית היא מערכת חשמלית, אשר נפרסת על פני אזורים "מועדים לפורענות" כמו: מעקות, גדרות, פתחים צרים, על גבי מנועי המזגנים, בסמיכות לפתחים וזאת במטרה להרחיק לחלוטין את הגורמים המזיקים: כמו עטלפים, עכברים, חולדות ויונים. המערכת הינה בטוחה לשימוש, ידידותית לסביבה, ומאפשרת מינימום התעסקות עם גללים, לכלוך או איסוף פגרים ומקסימום הגנה מפני הנזקים, הלכלוך והמחלות, שמביאים עמם יונים, עטלפים ויתר המכרסמים.


כיצד מתבצעת ההדברה בפועל?


הרחקת יונים, הרחקת עטלפים וכן הרחקת מכרסמים בשיטה האלקטרונית מתבצעת באופן אקטיבי, בשונה מאוד מההדברה הכימית. למעשה, מדובר במערכת אלקטרונית בעלת בסיס נתונים, שלומד את דרכי הגישה ואת התנהגות בעל החיים המזיק, ופועלת להרחיק את אלו, עוד בטרם כניסתם או התקרבותם אל האזור החשוף. המערכת משדרת גלי אולטרה סאונד, המשדרים רעש צורם, בתדר, שאינו נשמע באוזן האנושית, ובכך פשוט נמענים מלהגיע למקום: גלי האולטרה סאונד יעילים מאוד במקרים של הרחקת מכרסמים וכן הרחקת יונים. דרך נוספת להרחקה היא באמצעות תנודות סיסמולוגיות, גם כאן מדובר על טכנולוגיית רטטים ותדרים, שמצליחה למנוע מחולדות להתקרב אל הגינה או האזור התפעולי של הבית/ העסק.


הרחקת יונים בשיטה הומנית


רבים, שהתנסו בעבר בשיטות "מסורתיות" יותר להרחקת יונים כמו מתיחת רשתות, פיזור דוקרנים וקוצים, או אף הדברה כימית (שאינה מומלצת כלל וכלל, ובטח לא מההיבט ההומני) בוודאי הבינו, שיונה היא בעל כנף "עקשן" במיוחד. ואם יונה מצאה מקום בו תוכל להקים את הקן היא לא תוותר כל כך מהר, אך בניגוד לדוקרנים הסטטיים, דוקרנים אלקטרונים הם משטחים מעקצצים, שאינם נשחקים, ולכן נמצאים כיעילים במיוחד במקרה של הרחקת יונים. מעבר לכך, הדברה אלקטרונית כוללת גם מערכות נפח ומרחק, שמשדרות לרדיוס מסוים תדרים, אשר מבטיחים, הגנה בשטח רחב.
היתרונות של השירות:

היתרון הראשון: בטיחות השימוש
הדברה אלקטרונית בשונה מהדברה כימית בטוחה לציבור: לאדם, לחי ולצומח, היא אינה מזהמת, אינה רעילה, ומאפשרת שימוש גם בחדרי ילדים, ובסמיכות למקומות בהם דרים אנשים עם מערכת חיסונית חלשה.
היתרון השני: יעילות השימוש
בשונה מהדברה ביולוגית, אשר אורכת זמן, הדברה אלקטרונית הינה מידית, ומבטיחה תוצאה מוצלחת וקבועה.
היתרון השלישי: חסכונית במשאבים
הדברה לבית באמצעות מערכת אלקטרונית מופעלת על ידי אנרגיה סולרית, שליטה ממוחשבת ומערכת חשמלית במתח נמוך, תכונות אלו הופכות אותה לחסכונית וירוקה.

x
סייען נגישות
הגדלת גופן
הקטנת גופן
גופן קריא
גווני אפור
גווני מונוכרום
איפוס צבעים
הקטנת תצוגה
הגדלת תצוגה
איפוס תצוגה

אתר מונגש

אנו רואים חשיבות עליונה בהנגשת אתר האינטרנט שלנו לאנשים עם מוגבלויות, וכך לאפשר לכלל האוכלוסיה להשתמש באתרנו בקלות ובנוחות. באתר זה בוצעו מגוון פעולות להנגשת האתר, הכוללות בין השאר התקנת רכיב נגישות ייעודי.

סייגי נגישות

למרות מאמצנו להנגיש את כלל הדפים באתר באופן מלא, יתכן ויתגלו חלקים באתר שאינם נגישים. במידה ואינם מסוגלים לגלוש באתר באופן אופטימלי, אנה צרו איתנו קשר

רכיב נגישות

באתר זה הותקן רכיב נגישות מתקדם, מבית all internet - בניית אתרים.רכיב זה מסייע בהנגשת האתר עבור אנשים בעלי מוגבלויות.