מחפשים פתרון עבור הרחקת יונים?

חברת מגנור מציעה מערכת אלקטרונית שתאפשר הרחקת יונים לצמיתות!

יונים עשויות להיות מטרד אמיתי בבית – הן חיות טריטוריאליות אשר נהנות לשוב ולקנן באותו המקום; הן מפיצות
כינים ופרעושים, לעתים גם מחלות חריפות יותר – בעיקר לילדים ולקשישים; הן מרעישות, מלכלכות, ומעצבנות.
אם גם אתם סובלים מאוכלוסייה עשירה של יונים בביתכם – דעו כי יש פתרון שאינו פוגע ביונים אולם דואג
שתהיה הרחקת יונים לצמיתות. נשמע חלומי? הנה כל הפרטים.

עמיד לתנאי מזג האויר 

בעלת תעודה למערכת ניהול האיכות לפי תקן ISO 9001:2015 על ידי מכון התקנים הישראלי.

פיתוח וייצור ישראלי
ובינלאומי ע"י מגנור ישראל

נבדק ומוכח מחקרית

הפעלה באמצעות
אנרגיה סולארית

עיצוב אסטטי ונקי,
מתאים לכל סוגי המשטחים

פתרון מוחלט לבעלי כנף לרבות יונים ועורבים.

פתרון ידידותי לסביבה

בעל עמידות גבוה לקרני
השמש UV resistant

עיצוב חדשני
מתאים לכל מבנה

הרחקת יונים לצמיתות - זה לא חלום

הדברת יונים היא פוגענית באוכלוסיית הציפורים, בעלת פוטנציאל לנזק לבני הבית, והיא לא אסתטית. אנחנו לא בעד הדברת יונים – המערכת של מגנור מספקת פתרון אנושי ויעיל יותר,
בעל יתרונות מרובים ביחס לפתרון של הדברת יונים, או כל פתרון אחר שקיים כיום בשוק – מדובר במערכת חכמה המאפשרת הרחקת יונים אלקטרונית, תייצר סביב הבית שלכם סביבה עוינת עבור יונים ובעלי כנף אחרים.

בניגוד לשאר מוצרים להרחקת יונים – המוצר מבית מגנור הדברה אלקטרונית הנו עמיד לאורך שנים, גם במזג האוויר הישראלי, ומספק סביבה שהיונה (כמו גם בעלי כנף אחרים) אינה מסוגלת להתמודד עמה – ולכן היא עוזבת לצמיתות. חשוב לומר גם, שלא נגרם שום נזק לבעלי הכנף, יותר מאשר רתיעה מתמשכת מקינון או "חנייה לטווח ארוך" באדני החלונות,
 במרפסות הכביסה, במעלה הפרגולה או במקומות אחרים ברחבי הבית והחצר.

הרחקת יונים אלקטרונית -
מוצר עמיד, יעיל, ומומלץ

מערכת הרחקת יונים אלקטרונית מפותחת ומיוצרת על ידי מגנור ישראל, והיא מורכבת מפסי דריכה שקופים HDPE-UV stabilized ועליהם פסי אלומיניום תפורים אשר מוליכים מתח חשמלי. פסי הדריכה מייצרים ליונים/ בעלי הכנף אזור עוין לכינון ועמידה וגורמים לבעלי הכנף לעזוב לצמיתות את האזור. בשיטה זו – היונים ובעלי כנף אחרים אינם נפגעים, אולם הם נאלצים לעזוב את האזור לצמיתות.

המערכות להרחקת מזיקים האלקטרוניות של "מגנור", מעניקות הגנה מקיפה וארוכת טווח למשתמשים בהן. הפתרון לבעיות מזיקים הוא ע"י הרחקתם מאזורים מוגדרים, ללא חומרי הדברה או הרג, באמצעים אלקטרונים בלבד, תוך השבה של בעלי החיים לאזורי המחיה הטבעיים שלהם.

מתוך מגוון של מוצרים להרחקת יונים אלקטרונית -
מערכת ההדברה האלקטרונית של מגנור היא המומלצת לטווח ארוך

הידעתם? אם תבחרו בדוקרנים להרחקת בעלי הכנף מביתכם, תגלו כי בטווח הארוך,
היונים מוצאות דרכים לקנן בין קוצי הדוקרנים, גם במחיר של פציעה עצמית

הדברת יונים? דוקרנים?

מוצרים להרחקת יונים שהם פופולריים בשוק הישראלי, כמו רשתות, רעלים, ודוקרנים כאמור – מהווים פגיעה בנוף, הם קשים לעתים להתקנה באזורים מסוימים, הם יוצרים הדברה פוגענית ומסוכנת, ובנוסף לכל אלה – הם לא עובדים לטווח ארוך. הדברת יונים הינה פעולה לא ידידותית לסביבה, המייצרת קשיים רבים מבחינה אסתטית וגם סיכונים לדיירי הבית. המוצר היעיל ביותר להרחקת בעלי כנף, יהיה זה שאינו גורם להם נזק (ואינו בעל פוטנציאל להזיק לדיירי הבית), אבל הוא לא מאפשר לציפורים להתמקם בקרבת מקום – ומערכת ההדברה האקולוגית של מגנור עושה בדיוק את זה.

המערכת המאפשרת הרחקת יונים אלקטרונית מבית מגנור נשלטת על ידי מעבד חכם, אשר שולט על מבנה מתח הפולס, עוצמתו ותדירותו, והוא מתאים את עצמו באפן אוטומטי למצבים משתנים כגון: לחות, שעה, (יום – לילה) ועוד. קצב יציאות הפולס מהרכזת משתנה באופן רנדומאלי, כך נמנעת האפשרות שהציפור "תתרגל" למערכת ותמצא דרך לעקוף אותה. רתיעה טבעית ממקומות לא נעימים, תגרום לכל ציפור לחוש רתיעה מהמקום ולהתרחק ממנו. המערכת מאפשרת הרחקת יונים לצמיתות, בשימוש בטוח לאנשים ולציפורים, ולא רק יונים, אלא גם בעלי כנף אחרים יורחקו, כמו עורבים, דררות, וציפורים אחרות.

התקנת המערכת היא פשוטה ונוחה

המערכת המאפשרת הרחקת יונים אלקטרונית מתאימה להתקנה מעל כל סוגי הגגות, אדני החלון, המרפסות, מסתורי המזגנים ואזורי הכביסה, המחסנים והמערכות סולריו

מיגון מערכות ופרגולות

מיגון מרפסות ופנטהזים

מיגון קניונים ומסעדות

מיגון גגות רעפים

פנו אלינו עוד היום - ותקבלו הצעת מחיר אטרקטיבית לפתרון לטווח ארוך!
אנחנו מזמינים אתכם לפנות אלינו, להתקנה מהירה ויעילה של מערכת הרחקת יונים
אלקטרונית שתתאים לבית שלכם, בית העסק, מפעל תעשייה וכל אזור בו קיימת בעיה ותתפקד באופן מושלם בכל תנא מזג האוויר ולמשך שנים ארוכות. נשמח לייעץ לכם ולהציע לכם את שירותינו!
קראו עוד על הרחקת יונים
קראו עוד על הרחקת עטלפים
קראו עוד על הרחקת מכרסמים