הרחקת עטלפים מכל מבנה

הרחקת עטלפים / הדברת עטלפים.
מגנור מפתחת ומייצרת מערכות להרחקת עטלפים.
מרחיק עטלפים הינו פיתוח וייצור של מגנור ישראל – מוצרים כחול לבן ייחודים עם שירות ואחריות בפריסה ארצית. למגנור הדברה אלקטרונית שיטה חדשנית שמגרשת עטלפים בשפה שהם מבינים- גלי קול, בשונה מהשיטות הישנות של הדברת עטלפים המשתמשות באופן ממשי בחומרי הדברה

עמיד לתנאי מזג האויר 

עומד בכל התקנים הנדרשים לרבות תקן בטיחות ולהדברה אלקטרונית של מכון התקנים הישראלי

פיתוח וייצור ישראלי
ובינלאומי ע"י מגנור ישראל

נבדק ומוכח מחקרית

הפעלה באמצעות
אנרגיה סולארית

עיצוב אסטטי ונקי,
מתאים לכל סוגי המשטחים

פתרון מוחלט לבעלי כנף לרבות יונים ועורבים.

פתרון ידידותי לסביבה

בעל עמידות גבוה לקרני
השמש UV resistant

עיצוב חדשני
מתאים לכל מבנה

היתרונות של הרחקת עטלפים אלקטרונית/ גירוש עטלפים מול הדברת עטלפים בעזרת פיזור רעלים

הדברה אלקטרונית שומרת על איכות הסביבה, בשיטה של הרחקת עטלפים אלקטרונית נמנע הצורך בהמתה ואיסוף גויות עטלפים, והחשוב מכל – הדברה אלקטרונית של מגנור ישראל הינה הדברה אלקטרונית ללא כימיקלים ורעלים שיכולים להזיק לגורמים אחרים ונותנת פתרון לבעיית עטלפים.

סונאר בתדרים משתנים אשר יוצרים לעטלף מיסוך קבוע ולד סנוור אשר מסנוור את העטלף בזמן המעוף. טכנולוגיית הדברת עטלפים אלקטרונית של מגנור ישראל יוצרת לעטלפים שיבוש סונאר קבוע ומלמדת אותם לשנות נתיב מעוף וכך לא לכלך את השטח המוגן.

עטלפים פעילים לרוב בלילה וחיים בלהקות וכיום ניתן למצוא אותם יותר ויותר באזורים עירוניים ואזורי תעשייה. הניווט של העטלף נסמך על סונאר של העטלפים. שיטת ההדברה האלקטרונית מתבצעת ע"י שידור גלי אולטרא סאונד שהם גלי קול בתדר גבוה, בתדר שאינו מורגש על ידי בני אדם. גלי האולטרא סאונד משבשים לעטלף את כישורי הסונאר של העטלפים וגורמים להם לעזוב את המקום. הפעילות השוטפת של המכשיר דואגת להרחקה קבועה של עטלפים- גירוש העטלפים, ולהפסקת יריקות העטלפים.

למה כדאי לבצע הרחקת עטלפים ולא הדברת עטלפים?

היום, הדברת עטלפים בעזרת פיזור רעלים וחומרי הדברה נחשבת למסוכנת לסביבה ולמסורבלת מאוד. לאור ההתפתחויות החדשות ב-הרחקת עטלפים אלקטרונית המאפשרות הרחקה של עטלפים מבלי לסכן ולפגוע בסביבה. שיטת הדברה ירוקה של עטלפים, מאפשרת הרחקה של עטלפים מהמקום לצמיתות. מסיבות אלו ועוד, רבים בוחרים לעבור לשיטת הדברה אלקטרונית הודות ליתרונות השיטה. להרחקת עטלפים ומניעת יריקות עטלפים

הרחקת העטלפים מהאזור הרצוי נעשית ע"י התקנה של מערכת הדברת עטלפים אלקטרונית אשר נותנת פתרון לבעיית העטלפים ה"מעופפים והמפחידים" במקום, אחת ולתמיד. מערכת הרחקת עטלפים אלקטרונית של מגנור הדברה אלקטרונית מותקנות במקום על ידי טכנאי מומחה ומעניקה ביטחון מלא להרחקה של העטלפים מהאזור בין אם מדובר בבית פרטי, בשטח תעשייתי. ומונעת יריקות על הקירות. כדי להרחיק את העטלפים מערכות הרחקת העטלפים של מגנור משלבות כמה אלמנטים להשגת התוצאות הטובות והמהירות ביותר. מגנור מפתחת ומייצרת מערכות להרחקת עטלפים עם שירות ואחריות מוצרים כחול לבן ייחודים למגנור הדברה אלקטרונית.

מגנור מפתחת ומייצרת מגוון מכשירים להרחקת עטלפים לאזורים שונים ובעיות שונות כגון: מיגון בתים פרטיים מיריקות עטלפים, הרחקת עטלפים מחניונים, מיגון בניינים ופרויקטים משינת עטלפים, לכלוך עטלפים ועוד.

צרו איתנו קשר על מנת לקבל הצעת מחיר למערכת להרחקת עטלפים.

 

מתוך מגוון של מוצרים להרחקת עטלפים -
מערכת ההדברה האלקטרונית של מגנור היא המומלצת לטווח ארוך

שאלות ותשובות בנושא הרחקת עטלפים

איך להבריח עטלפים?

מגנור הדברה אלקטרונית מבריחה עטלפים באמצעות שיטה חדשנית – גלי קול. עטלפים מתמצאים בשטח בעזרת סונאר, כאשר הם שולחים גלי קול למרחב וממפים את השטח על פי האופן שבו גלי הקול חוזרים אליהם.

איך מרחיקים עטלפים?

למגנור הדברה אלקטרונית שיטה חדשנית שמגרשת עטלפים בשפה שהם מבינים- גלי קול, בשונה מהשיטות הישנות של הדברת עטלפים המשתמשות באופן ממשי בחומרי הדברה.

איך לגרש עטלפים?

גירוש עטלפים יכול להתבצע במגוון דרכים – פיזור רעלים, פיזור חומרי הדברה ועוד. מגנור הדברה אלקטרונית משתמשת בשיטה חדשנית של גלי קול – שיטה שאינה מסוכנת לסביבה! באמצעות מערכת זו, ניתן להרחיק עטלפים לצמיתות.

מה עושים נגד עטלפים?

עבור עטלפים יש בשוק היום אופציות כמו פיזור רעלים וחומרי הדברה. אמצעים אלה נחשבים למסוכנים לסביבה. לאור ההתפתחויות החדשות, הרחקת עטלפים אלקטרונית מאפשרת הדברה ירוקה והרחקת עטלפים מהמקום לצמיתות.

האם מגנור בעלת תקן?

כן. מגנור עומדת בתקני מכון התקנים ובעלת תקן להדברה אלקטרונית.

האם יש אחריות על הרחקת עטלפים?

מגנור הדברה אלקטרונית מעניקה אחריות של 5 שנים ויותר למערכת ויעילות המערכת!

פנו אלינו עוד היום - ותקבלו הצעת מחיר אטרקטיבית לפתרון לטווח ארוך!
אנחנו מזמינים אתכם לפנות אלינו, להתקנה מהירה ויעילה של מערכת הרחקת עטלפים
אלקטרונית שתתאים לבית שלכם, בית העסק, מפעל תעשייה וכל אזור בו קיימת בעיה ותתפקד באופן מושלם בכל תנא מזג האוויר ולמשך שנים ארוכות. נשמח לייעץ לכם ולהציע לכם את שירותינו!
קראו עוד על הרחקת יונים
קראו עוד על הרחקת עטלפים
קראו עוד על הרחקת מכרסמים

חשוב להקפיד! הרחקת עטלפים ולא הדברת עטלפים

טיפול בנושא העטלפים יכול להיות מורכב ומסורבל והדבר החשוב ביותר הוא לבצע את הרחקת העטלפים ללא פגיעה בחיה עצמה – אך עם פתרון מוחלט לנושא.

לכן, הדברת עטלפים הפך בשנים האחרונות לאפשרות אחרונה, גם בגלל שאצלנו במגנור יש מוצרים וטכנולוגיות עם אפקטיביות גדולה יותר וגם בשל חוסר הרצון לפגוע בבעל החיים!

הקטלוג מוצרים שלנו כולל מוצרים חדשניים בתחום הרחקת עטלפים וללא כל הדברת עטלפים:

משדר קולות לא נעימים:

מבוסס על חשמל V9 בעזרת שנאי וחיבור ישיר לנקודת המתח.

צרו איתנו קשר על מנת לקבל הצעת מחיר למערכת להרחקת עטלפים.