מלחמת הבית מול המזיקים והמכרסמים הנפוצים
2 במאי 2018
הטכנולוגיה להרחקת יונים, עטלפים ומזיקים
21 בנובמבר 2018

מגנור הדברה אלקטרונית בבניינים גבוהיםחברתנו מציעה פתרון מיוחד להרחקת יונים בבניינים גבוהים באמצעות הדברה אלקטרונית. עבודות בגובה מצריכות מיומנות וציוד מתאים בהתאם לתקני הבטיחות המחמירים ביותר. המוצרים שלנו ניתנים להפעלה ושליטה ממוחשבת וסולארית מרחוק בהתאם לצרכים המשתנים של הלקוח. במאמר זה נביא לפניכם כיצד פועל הפתרון של הדברה אלקטרונית להרחקת יונים לצמיתות.


הטכנאים שלנו


טכנאי ההתקנות שלנו כולם ללא יוצא מן הכלל הם בעלי הסמכה מתאימה והם מומחים לעבודות בגובה ולהרחקת יונים בבניינים גבוהים. בכדי לבצע עבודתם כראוי יש צורך ברישיונות עבודה מתאימים, בהתאם לתקנות של אגף הפיקוח על העבודה. כל עובד חייב לעבור קורס הדרכה מעמיק שבמסגרתו הוא לומד את כל כללי הבטיחות הנדרשים, הקורס כולל גם הדרכה על אמצעי ההגנה ועל השיטות השונות של עבודות בגובה. יונים מהוות מטרד שיכול בהחלט לגרום לעוגמת נפש רבה. לכלוך כתוצאה מלשלשת היונים בכל מקום אפשרי, רעש, הפצת כינים ופרעושים ומחלות אחרות. שלשלת יונים מכילה פטריות ואורגניזמים אחרים המסכנים באופן משמעותי את בריאות האדם. אנו מציעים פתרון מיוחד להרחקת יונים בבניינים גבוהים באמצעות הדברה אלקטרונית. הדברה אלקטרונית מרחיקה את היונים בשיטה יעילה ללא שימוש בכימיקלים, באמצעות טכנולוגיה ייחודית שפותחה על ידי חברתנו ואיתה ניתן בקלות וביעילות להרחיק את היונים מבלי לגרום נזק לסביבה. ההדברה האלקטרונית משבשת את דרכי הפעולה הטבעיות של היונים ובכך מאלצת אותם למצוא פתרונות אחרים שאינם פוגעים בהם.


האני מאמין שלנו


אנו במגנור לא מאמינים בהרג של בעלי חיים בכדי לשמור על סביבת המחייה שלנו. בעלי החיים יכולים למצוא לעצמם מקום אחר, בטוח יותר עבורם ועבורנו. התפקיד שלנו הוא לעזור להם למצוא דרכים חלופיות שכן בניינים גבוהים אינם מקום קינון בטוח עבור יונים ועבורנו היונים הן מטרד. השיטה שלנו מאוד פשוטה, אנו יוצרים אזור שבו היונים לא יוכלו לקנן ובכך אנו הופכים בעצם את סביבת המחייה שלהם לבלתי אפשרית בכדי לאלץ אותם לעזוב. חשוב לציין שהיונים ובעלי הכנף אינם נפגעים כתוצאה מהתהליך. דוקרנים, רשתות ורעלים פוגעים בנוף ובסביבה ומייצרים כיעור ונזק שאינו הכרחי ולא פרופורציונלי. אין סיבה להשתמש באמצעים אלו אם ניתן לעשות זאת באמצעות שיטות אלקטרוניות יעילות יותר הפועלות לטווח ארוך ואף לצמיתות.


הדברה אלקטרונית כיצד זה עובד?


המוצרים הייחודים שלנו מתאימים עבור כל בניין. יש לנו מערכת המותאמת לכל סוגי החלונות בבניינים גבוהים. אנשי המקצוע שלנו, הכוללים טכנאי התקנות ומפעילים בעלי הסמכת עבודות בגובה, עובדים במספר שיטות מקבילות בכדי להשיג את התוצאה המקסימלית הרצויה - הרחקת היונים לצמיתות.
להלן השיטות בהן עובדת הדברה אלקטרונית:
אולטרה סאונד: שידור גלי אולטרה סאונד בטווח התדרים הרלוונטי להרחקת היונים ומזיקים אחרים.
תאורה: תאורה בעוצמה גבוהה גם כן פועלת באופן אשר ירחיק את היונים לצמיתות.
פסי דריכה חשמליים: הצבת פסי דריכה אלקטרונים הגורמים לעקצוץ לא נעים ברגלי היונים ובכך ימנעו מהן לעמוד במקום זה.
הטכנולוגיה החדישה שלנו היא פיתוח מקורי כחול לבן, אשר פותח במיוחד עבור הרחקת יונים בבניינים גבוהים בשיטות יעילות ומתקדמות ללא פגיעה בסביבה.

x
סייען נגישות
הגדלת גופן
הקטנת גופן
גופן קריא
גווני אפור
גווני מונוכרום
איפוס צבעים
הקטנת תצוגה
הגדלת תצוגה
איפוס תצוגה

אתר מונגש

אנו רואים חשיבות עליונה בהנגשת אתר האינטרנט שלנו לאנשים עם מוגבלויות, וכך לאפשר לכלל האוכלוסיה להשתמש באתרנו בקלות ובנוחות. באתר זה בוצעו מגוון פעולות להנגשת האתר, הכוללות בין השאר התקנת רכיב נגישות ייעודי.

סייגי נגישות

למרות מאמצנו להנגיש את כלל הדפים באתר באופן מלא, יתכן ויתגלו חלקים באתר שאינם נגישים. במידה ואינם מסוגלים לגלוש באתר באופן אופטימלי, אנה צרו איתנו קשר

רכיב נגישות

באתר זה הותקן רכיב נגישות מתקדם, מבית all internet - בניית אתרים.רכיב זה מסייע בהנגשת האתר עבור אנשים בעלי מוגבלויות.