להרחיק עכברים וחולדות באמצעות הדברה אלקטרונית
2 במאי 2018
המטבח – להם זה גן עדן, לנו זה פשוט מסוכן
2 במאי 2018

הדברה נקייה = חדרי ילדים בריאיםהבית וחדר הילדים נחשבים כמקומות הבטוחים ביותר לילדים שלנו. אבל מה קורה כאשר צץ הצורך בהדברה בבית? תינוקות וילדים רגישים יותר מכולנו, הם תמימים וסקרנים וחשופים לסכנות ולבעיות בריאותיות כתוצרי לוואי של ההדברה: החל מהרעלה קשה, דרך פגיעות בעור, בעצבים וב D-N-A וכלה חלילה במוות.

כאשר אנו מגלים בחדר הילדים של הצוציק שלנו נחילי נמלים, סימני עכברים, מקקים, חולדות ומזיקים אחרים, אנו נתקפים גועל, דחייה וגם חשש כבד ומוצדק לבריאותם של בני הבית. המכרסמים והמזיקים ידועים כנושאי מחלות שונות והם בעלי פוטנציאל גבוה לפגוע בנו באמצעות נשיכה, או ע"י העברת חיידקים במזון, בבגדים, בצעצועים ובמיני חפצים שונים איתם באו במגע.

"פגיעות המתרחשות בבית הן מן הקשות שבבעיות הבריאות ומאפיינות במיוחד ילדים קטנים ,בין השאר, בשל העובדה שהם מבלים את רוב זמנם בבית. כאשר מדובר בשהייה בסביבת חומרי ריסוס, קיימת סכנה חריפה לבריאותם, בשל החשיפה לחומרים כימיים, אשר עוצמתם הולכת וגדלה עם השנים. מחקרים רפואיים הנערכים בשנים האחרונות חושפים עליה בבעיות בריאותיות הנובעות מחשיפה זו ".

בתהליך ההדברה הכימית, אתם נדרשים לפנות את חדר הילדים ואת הבית כולו למספר שעות וגם כאשר אתם חוזרים, פותחים חלונות ומאווררים את החדרים,אינכם יכולים להיות סמוכים ובטוחים כי לא נותרו בבית שאריות חומרים כימיים. חומרים אלה, ולו בכמות הקטנה ביותר, עלולים להידבק בחפצים שונים בבית, ולהוות סיכון רב לילדיכם.

תמימותם של ילדינו היא אחת התכונות המקסימות שלהם והיא זו שעלולה לפגוע בהם יותר מכל. ילדים אוהבים לגעת ולמשש כל חפץ, ולעיתים אף להכניסו לפה . לרוב, פעולות אלו אינן מזיקות, אך כשמדובר בחומרי הדברה, הילדים התמימות והסקרנות עלולות לגרום לפגיעה ואף במקרים קיצוניים למוות.

חדירת חומרי ההדברה לגוף מתבצעת בשתי דרכים עיקריות: חדירה דרך העור כתוצאה ממגע ישיר עם החומר וחדירה על ידי מערכת הנשימה. תרסיסי הדברה, הנקנים בסופר, בדומה לחומרים הכימיים, הם למעשה גז עצבים מהול בחומרים שונים הנדבק למשטחים עליהם מרוסס החומר. מכאן, גם אם ילדינו אינם נושמים את החומר, הם עלולים לגעת או לשחק בו.

בהדברה הרגילה והשכיחה (המשתמשת באלמנטים ללכידה והריגה וכימיקלים השונים), משתמשים המדבירים ברעלים שונים להרחקת המזיקים דוגמת קוביות, אשר נועדו לפתות את המכרסמים בצורתם ובצבעם. אלמנטים אלה מהווים פיתוי גם עבור ילדינו בהיותם מעניינים ומושכים את העין. גם מלכודות הלכידה עלולות לגרום נזק לילדים, בדיוק כמו לחיות להן נועדו. ובל נשכח שמזיקים המתים כתוצאה מהרעלה יכולים אף הם להתגלגל לידי הילדים ומכאן- הדרך לפגיעה קצרה.

אז איך בכל זאת נפטרים מהמזיקים מבלי לסכן את דיירי הבית החוקיים? חברת "מגנור הדברה אלקטרונית" מציעה הדברה מקצועית מיטבית אלקטרונית, נקייה מרעלים, ידידותית לסביבה, ללא סכנת חשיפה לחומרים כימיים, ללא חשש לבריאות האדם, בעלי החיים והסביבה, ללא תופעות לוואי כמו ריח רע ופגרי חיות ובעלת הגנה ומניעה ארוכת טווח. הדברה זו נחשבת ליעילה ביותר מבין מגוון השיטות הקיימות כיום.

x
סייען נגישות
הגדלת גופן
הקטנת גופן
גופן קריא
גווני אפור
גווני מונוכרום
איפוס צבעים
הקטנת תצוגה
הגדלת תצוגה
איפוס תצוגה

אתר מונגש

אנו רואים חשיבות עליונה בהנגשת אתר האינטרנט שלנו לאנשים עם מוגבלויות, וכך לאפשר לכלל האוכלוסיה להשתמש באתרנו בקלות ובנוחות. באתר זה בוצעו מגוון פעולות להנגשת האתר, הכוללות בין השאר התקנת רכיב נגישות ייעודי.

סייגי נגישות

למרות מאמצנו להנגיש את כלל הדפים באתר באופן מלא, יתכן ויתגלו חלקים באתר שאינם נגישים. במידה ואינם מסוגלים לגלוש באתר באופן אופטימלי, אנה צרו איתנו קשר

רכיב נגישות

באתר זה הותקן רכיב נגישות מתקדם, מבית all internet - בניית אתרים.רכיב זה מסייע בהנגשת האתר עבור אנשים בעלי מוגבלויות.