למה לבחור בהרחקה האלקטרונית של מגנור?

במקומות בהן חיינו מצטלבים עם אלה של בעלי חיים עלולות להיווצר בעיות, כך למשל יונים הנחשבות לסמל השלום עשויות להפוך למטרד של לכלוך, צחנה וסכנה בריאותית, עטלפים, חיה מרשימה לכל הדעות, פוגעים ביבולי פירות וגורמים לכתמי לשלשלת על קירות מבנים, חולדות, להן תפקיד חשוב בטבע, מכרסמות דרכן אל מוצרי מזון ועוד.

קיימות שלל שיטות להתמודד עם בעיות כגון אלה הנ"ל, אמצעי הדברה שונים (רעילים יותר או פחות), לכידה, פגיעה ביכולת ההישרדות של בעלי החיים המהווים מטרד ועוד. הדברה אלקטרונית היא דרך מצוינת להחזיר את האיזון מבלי לפגוע בבעלי החיים או בסביבה.

מגנור הדברה אלקטרונית היא מן החברות המובילות בעולם בתחומה, מגנור פנתה לפיתוח והתקנה של מערכות הדברה אלקטרונית מתוך הבנה שניתן וצריך למצוא דרכים חכמות לאפשר לנו לחיות לצד בעלי החיים ללא שאנו נדרשים לפגוע בהם. החברה מציעה פתרונות יעילים להרחקת מזיקים מן הבית, מי שחושש שלאחר הדברה אין מנוס מלבחור חברת ניקיון מומלצת לבית ישמח לגלות שמגנור ערוכים להציע פתרונות חכמים המרחיקים את המזיקים מבלי לפגוע בהם.

מערכת הדברה חכמה, פשוטה להתקנה, וללא כל תופעות לוואי

מערכות ההדברה האלקטרונית של מגנור מרחיקות את המזיקים תוך שימוש בגלי קול בתדרים שאנו איננו יכולים לשמוע, אמצעים ססמולוגים (תנודות ורעידות), תאורה מרתיעה ועוד. למגנור ניסיון עצום בפיתוח והתקנה של מערכות הדברה אלקטרוניות. לרשות החברה מערכות מתקדמות מהם ניתן לבחור את אלה שיעניקו פתרון מושלם בכל מקרה לגופו. מומחים מטעם החברה יודעים לקחת בחשבון את כל המשתנים ולתכנן מערכת שתרחיק את המזיקים אחת ולתמיד, מרגע שהמערכת הותקנה אין סיכוי שהבעיה תחזור.

מערכות מתקדמות, איכותיות ומאריכות ימים

מערכות ההדברה האלקטרונית של מגנור הן מן המתקדמות ביותר בעולם, כולן עומדות בתקנים הבינלאומיים המחמירים ביותר ובעלות תו תקן של מכון התקנים הישראלי. המערכות של מגנור מיוצרות בארץ ונושאות תו מוצר "כחול לבן".

למגנור ניסיון עצום בהתקנת מערכות הדברה אלקטרונית שהניבו מאה אחוזי הצלחה בהרחקת מזיקים כגון יונים, עטלפים, מכרסמים, חרקים, שועלים, תנים ועוד. על רבבות הלקוחות המרוצים נמנים מפעלי מזון, בנקים, חברות תקשורת, חברות ממשלתיות, צה"ל, חברות ביטחוניות, אלפי עסקים ובתי אב בכל רחבי הארץ.התקנה מוצלחת של מערכת הדברה אלקטרונית מתחילה באבחון הבעיה והתנאים הייחודיים של האזור ממנו יש להרחיק את המזיקים. בהמשך יש לתכנן את המערכת כך שתספק פתרון הולם ואז לבצע התקנה איכותית אשר תבטיח פעולה תקינה של כל רכיבי המערכת לאורך שנים רבות. בחירה במגנור היא ערובה לכך שהתהליך כולו יבוצע על הצד הטוב ביותר. מכיוון שמדובר בפתרון ארוך טווח הוא משתלם מאוד כלכלית שכן מרגע שהותקנה מערכת הדברה אלקטרונית איכותית מבית מגנור לא יהיה עוד צורך בפעולות הדברה נוספות בעתיד.

צריכים פתרון ליונים, מכרסמים ועטלפים?
דברו איתנו

מאמרים נוספים

סכנה! שריפות חשמל – הרעלה בבית קפה תל אביב

לאחר בדיקות משרד הבריאות לגבי מקרה הרעלת הטונה בסניף, התברר כי עקב תקלה של מקרר שפסק בערב החג לפעול התקלקלה הטונה.
כנראה כרסום חולדות בכבלי המקרר. נעשה שימוש בטונה ממקרר תקול שגרמה להרעלת מספר אנשים.