מערכת להרחקת עטלפים

האזור נראה שקט ונפלא במשך היום – אבל עם רדת הלילה זה מתחיל. עשרות, מאות, לעתים אלפים של עטלפי פירות, שהם חיה חברתית שחיה בלהקות ענק, עטים על העצים ועל הבתים בסביבה, מלכלכים, רועשים, ומהווים מטרד של אמת.

בעוד עטלפי הפירות הם חיה מוגנת בישראל וקיים איסור על פגיעה בה – בשכונות רבות ברחבי הארץ הם הפכו מטרד של ממש. הריח האופייני, הרחשים והצלילים בחשכת הליל, החשש שרבים מאיתנו חשים למראה החיה הזריזה, האפרפרה ובעלת המראה הערפדי – כל אלה, גורמים לא רק לאי נוחות קלה, אלא לקושי אמיתי לנהל שיגרת חיים באזור "שורץ" עטלפים.

מה עושים?
פתרון אלגנטי, ירוק, נוח להתקנה ולשימוש ובעל יעילות גבוהה – מבטיח אזור נקי מעטלפים. איך? פשוט וקל, מהיר ואפילו לא מאוד יקר. כל הפרטים – לפניכם.

למה אנחנו אומרים לא להדברת עטלפים באמצעות רעלים?

אתם רוצים חצר נקייה מעטלפים. נמאס לכם מיריקות הפרי האופייניות למעוף העטלפים על קירות הבית שלכם, נמאס לכם מהמראה המפחיד (באו נודה בזה) של מעוף העטלפים בשעות החשיכה מחוץ לבית. פתרון אחד שחשוב לדבר עליו הוא הדברת עטלפים באמצעות רעלים. ניתן לפזר רעל בסביבת המגורים, ולהביא בכך למות לפחות חלק מהעטלפים בסביבה. אנחנו נגד הדברת עטלפים באמצעות רעלים, והנה כמה מהסיבות לכך:

  • לא תצליחו להכחיד את כל אוכלוסיית העטלפים בסביבתכם, והם ימשיכו להתרבות.
  • חצר הבית תכיל גוויות של עטלפים מתים – ולא רק מתים, אלא מורעלים. עליכם יהיה להיפטר מהמטרד.
  • לא רק עטלפים עלולים להיפגע מהרעלים המפוזרים – אלא גם חיות הבית ואף, שלא נדע, הילדים.
  • זה לא ידידותי לסביבה, לא ירוק – וזה אף אסור על פי חוק, שכן עטלף היא חיה מוגנת.

מה אם נספר לכם, שיש פתרון ירוק, שפשוט עובד?

חברת מגנור היא חברה ישראלית שפיתחה בהצלחה מספר מערכות הדברה אקולוגיות עבור יונים, עטלפים, עכברים, ומזיקים אחרים בסביבות הבית והעסקים. כל הפיתוחים ומערכות ההרחקה מבית חברת מגנור הם מתוצרת כחול-לבן, וכולם מספקים פתרון מושלם – כל אחד בתחומו.

המערכת להרחקת עטלפים מבית מגנור

המערכת להרחקת עטלפים מבית מגנור פועלת בשיטה אקולוגית ובטוחה לסביבה, ופוגעת ביכולתם של העטלפים לנווט באמצעות גלי סונאר – זאת, על ידי שידור צלילים בגלי אולטרה סאונד בתדר גבוה, גבוה בשילוב סנוור ייחודי בספקטרום ייעודי לשיבוש יכולת הניווט של העטלפים.

המערכת כוללת מכשיר לא גדול, אשר מותקן מעל גג הבית או המשרד. המכשיר ישדר את גלי האולטרה סאונד שירחיקו את העטלפים – מבלי לפגוע בהם כלל – לצמיתות. הצלילים (אשר אינם נשמעים על ידי בני אדם ואינם מפריעים לשגרת החיים בבית) יגרמו למקום להפוך עוין לעטלפים, והם פשוט יחפשו מקום אחר לגור בו. המערכת עמידה בפני כל מזג אוויר, מיועדת לפעול למשך שנים ארוכות, קלה לתחזוקה (את התקנתה יבצע טכנאי מומחה מטעם החברה במקצועיות ועם אחריות), והכי חשוב – יעילה באופן מושלם.

בלי סיכונים, בלי רעלים, בלי נזקים לסביבה (ולנו)

המערכת להרחקת עטלפים מבית מגנור פתרון מוכח במניעת יריקות העטלפים וזאת, מבלי להוות מטרד או לסכן את בני הבית, את ילדי הבית, או אף את חיות המחמד של הבית. ההתקנה מבוצעת באופן מקצועי ובפריסה ארצית על ידי החברה, המספקת אחריות מלאה ושירות מקצועי עבור כלל המוצרים הייחודיים פרי פיתוחה.

אנחנו מזמינים אתכם להתקשר אל חברת מגנור עוד היום, לתיאום התקנת מכשיר להרחקת עטלפים, אשר יאפשר גם לכם להיפטר מהריחות המטרידים, מיריקות הפרי על גגות הבית החיצוניים, מהמראות האפורים הלא נעימים בעת טיסת מאות עטלפים בחצר הבית, בחניית הבניין או במרחב התעסוקה – וכל זאת, באופן כמעט מיידי, אקולוגי, בטוח – והכי חשוב – בשיטה שעובדת.

צריכים פתרון ליונים, מכרסמים ועטלפים?
דברו איתנו

מאמרים נוספים

איך מבריחים יונים

איך מבריחים יונים?

בעלי כנף נוטים לברוח כשמתקרבים אליהם, וכך גם יונים. אבל כשציפורים מחפשות מקום קינון מוגן ביישוב מאוכלס, קשה מאוד להרחיק אותן. יונים נוטות להעדיף גגות,

פטנט להרחקת יונים

יונת השלום היא סמל לניקיון, לשלווה, היא צחורה ושקטה, אבל במציאות יונים יכולות להיות מטרד לא נעים. הציפור המסמלת שלום מחפשת לקנן במקומות מוגנים, ובשטחים

הרחקת עטלפים מהגינה

הרחקת עטלפים מהגינה

עטלפים הם בעלי חיים מעופפים ממשפחת היונקים, שלהם מינים רבים המצויים גם בישראל. ישנם עטלפים החיים בתוך מערות, וישנם עטלפי פירות הנמצאים סביבנו ואנו יכולים