למה לבחור בהדברה האלקטרונית של מגנור?
2 במאי 2018
דברים שלא ידענו על חולדות
2 במאי 2018

מגנור - מערכת להרחקת עטלפיםהאזור נראה שקט ונפלא במשך היום - אבל עם רדת הלילה זה מתחיל. עשרות, מאות, לעתים אלפים של עטלפי פירות, שהם חיה חברתית שחיה בלהקות ענק, עטים על העצים ועל הבתים בסביבה, מלכלכים, רועשים, ומהווים מטרד של אמת.

בעוד עטלפי הפירות הם חיה מוגנת בישראל וקיים איסור על פגיעה בה - בשכונות רבות ברחבי הארץ הם הפכו מטרד של ממש. הריח האופייני, הרחשים והצלילים בחשכת הליל, החשש שרבים מאיתנו חשים למראה החיה הזריזה, האפרפרה ובעלת המראה הערפדי - כל אלה, גורמים לא רק לאי נוחות קלה, אלא לקושי אמיתי לנהל שיגרת חיים באזור "שורץ" עטלפים.

מה עושים?
פתרון אלגנטי, ירוק, נוח להתקנה ולשימוש ובעל יעילות גבוהה - מבטיח אזור נקי מעטלפים. איך? פשוט וקל, מהיר ואפילו לא מאוד יקר. כל הפרטים - לפניכם.

למה אנחנו אומרים לא להדברת עטלפים באמצעות רעלים?

אתם רוצים חצר נקייה מעטלפים. נמאס לכם מיריקות הפרי האופייניות למעוף העטלפים על קירות הבית שלכם, נמאס לכם מהמראה המפחיד (באו נודה בזה) של מעוף העטלפים בשעות החשיכה מחוץ לבית. פתרון אחד שחשוב לדבר עליו הוא הדברת עטלפים באמצעות רעלים. ניתן לפזר רעל בסביבת המגורים, ולהביא בכך למות לפחות חלק מהעטלפים בסביבה. אנחנו נגד הדברת עטלפים באמצעות רעלים, והנה כמה מהסיבות לכך:

  • לא תצליחו להכחיד את כל אוכלוסיית העטלפים בסביבתכם, והם ימשיכו להתרבות.
  • חצר הבית תכיל גוויות של עטלפים מתים - ולא רק מתים, אלא מורעלים. עליכם יהיה להיפטר מהמטרד.
  • לא רק עטלפים עלולים להיפגע מהרעלים המפוזרים - אלא גם חיות הבית ואף, שלא נדע, הילדים.
  • זה לא ידידותי לסביבה, לא ירוק - וזה אף אסור על פי חוק, שכן עטלף היא חיה מוגנת.

מה אם נספר לכם, שיש פתרון ירוק, שפשוט עובד?

חברת מגנור היא חברה ישראלית שפיתחה בהצלחה מספר מערכות הדברה אקולוגיות עבור יונים, עטלפים, עכברים, ומזיקים אחרים בסביבות הבית והעסקים. כל הפיתוחים ומערכות ההרחקה מבית חברת מגנור הם מתוצרת כחול-לבן, וכולם מספקים פתרון מושלם - כל אחד בתחומו.

המערכת להרחקת עטלפים מבית מגנור

המערכת להרחקת עטלפים מבית מגנור פועלת בשיטה אקולוגית ובטוחה לסביבה, ופוגעת ביכולתם של העטלפים לנווט באמצעות גלי סונאר - זאת, על ידי שידור צלילים בגלי אולטרה סאונד בתדר גבוה, גבוה בשילוב סנוור ייחודי בספקטרום ייעודי לשיבוש יכולת הניווט של העטלפים.

המערכת כוללת מכשיר לא גדול, אשר מותקן מעל גג הבית או המשרד. המכשיר ישדר את גלי האולטרה סאונד שירחיקו את העטלפים - מבלי לפגוע בהם כלל - לצמיתות. הצלילים (אשר אינם נשמעים על ידי בני אדם ואינם מפריעים לשגרת החיים בבית) יגרמו למקום להפוך עוין לעטלפים, והם פשוט יחפשו מקום אחר לגור בו. המערכת עמידה בפני כל מזג אוויר, מיועדת לפעול למשך שנים ארוכות, קלה לתחזוקה (את התקנתה יבצע טכנאי מומחה מטעם החברה במקצועיות ועם אחריות), והכי חשוב - יעילה באופן מושלם.

בלי סיכונים, בלי רעלים, בלי נזקים לסביבה (ולנו)

המערכת להרחקת עטלפים מבית מגנור פתרון מוכח במניעת יריקות העטלפים וזאת, מבלי להוות מטרד או לסכן את בני הבית, את ילדי הבית, או אף את חיות המחמד של הבית. ההתקנה מבוצעת באופן מקצועי ובפריסה ארצית על ידי החברה, המספקת אחריות מלאה ושירות מקצועי עבור כלל המוצרים הייחודיים פרי פיתוחה.

אנחנו מזמינים אתכם להתקשר אל חברת מגנור עוד היום, לתיאום התקנת מכשיר להרחקת עטלפים, אשר יאפשר גם לכם להיפטר מהריחות המטרידים, מיריקות הפרי על גגות הבית החיצוניים, מהמראות האפורים הלא נעימים בעת טיסת מאות עטלפים בחצר הבית, בחניית הבניין או במרחב התעסוקה - וכל זאת, באופן כמעט מיידי, אקולוגי, בטוח - והכי חשוב - בשיטה שעובדת.

x
סייען נגישות
הגדלת גופן
הקטנת גופן
גופן קריא
גווני אפור
גווני מונוכרום
איפוס צבעים
הקטנת תצוגה
הגדלת תצוגה
איפוס תצוגה

אתר מונגש

אנו רואים חשיבות עליונה בהנגשת אתר האינטרנט שלנו לאנשים עם מוגבלויות, וכך לאפשר לכלל האוכלוסיה להשתמש באתרנו בקלות ובנוחות. באתר זה בוצעו מגוון פעולות להנגשת האתר, הכוללות בין השאר התקנת רכיב נגישות ייעודי.

סייגי נגישות

למרות מאמצנו להנגיש את כלל הדפים באתר באופן מלא, יתכן ויתגלו חלקים באתר שאינם נגישים. במידה ואינם מסוגלים לגלוש באתר באופן אופטימלי, אנה צרו איתנו קשר

רכיב נגישות

באתר זה הותקן רכיב נגישות מתקדם, מבית all internet - בניית אתרים.רכיב זה מסייע בהנגשת האתר עבור אנשים בעלי מוגבלויות.