שווה בדיקה: הרחקת מזיקים – מגנור הרחקה אלקטרונית

המערכת שלנו מומלצת ב"תכנית חיסכון"

כבר בחודש אפריל של שנת 2016, לפני כשנה וחצי, הופיעה המערכת להרחקת עכברים מבית "מגנור" בתכנית החדשות של ערוץ 2 "תכנית חיסכון" של מנחם הורוביץ, בפינה הקבועה שלו "שווה בדיקה". בפינה, הורוביץ יצא להשוות בין פתרונות מוכרים להרחקת תיקנים (ג'וקים) ועכברים לקראת חודשי האביב בהם מכרסמים וזוחלים למיניהם "מתעוררים לחיים" לאחר חודשי תרדמה ארוכים, וסקר את האפשרויות של הדברה כימית, הדברה אקולוגית, והדברה אלקטרונית. התוצאה הייתה ברורה – הדברה אלקטרונית, במכשירי הרחקה שיעילותם גבוהה, היא השיטה הבטוחה, היעילה, והנוחה ביותר להרחקת מכרסמים, תיקנים, ואחרים.

מנחם הורוביץ בדק את האפשרויות של הדברה כימית

הדברה כימית היא הדברה בשימוש בחומרים כימיים שהם רעילים עבור הזוחלים או המכרסמים. בשיטות ההדברה הכימית, שמבחינת עלויות הן אינן יקרות (בין 500 ל – 1,000 ש"ח עבור דירת שלושה חדרים בממוצע), אכן מדובר באחוזי הצלחה גבוהים. אבל מהו המחיר? חומרי ההדברה הם מסוכנים, גם לחיות המחמד שלנו, וגם לילדינו, ולנו. מדובר בחומרים רעילים, שאנחנו מפזרים בסביבת המחיה שלנו. הנה, רק בינואר של שנת 2014, נפטרו שתי הילדות אביגיל ויעל ז"ל, כתוצאה מפעולת הדברה שבוצעה באופן לא בטיחותי. חומרי הדברה כימיים הם מסוכנים, ומוטב להימנע מהם במידת האפשר.

בתכנית נבדקה האפשרות של חומרי הדברה ביולוגיים

הדברה ביולוגית היא הדברה של מזיק אחד באמצעות שחרור חרקים אחרים אשר מעלימים את החרק הראשון מן הנוף. בתכנית, רואיינה אשת מקצוע בתחום של הדברה ביולוגית, וחשפה חיפושיות קטנות המהוות אויבות טבעיות של נמלים וגורמות להעלמתם. ניראה יעיל, אולם זו אינה שיטת הדברה יעילה לבתים פרטיים, הן בשל כמות המדבירים הביולוגיים הנדרשת לשם הדברת חרקים יעילה בדירת מגורים – והן בשל הרעיון, שאנחנו בעצם מחליפים חרק אחד באחר.

עוד נאמר בפינתו של הורוביץ, שחומרי הדברה "ירוקים" אינם נטולי רעלים, ועל נתון זה חשוב לתת את הדעת. יש המאמינים כי "הדברה ירוקה" באמצעות חומרי הדברה היא לא הדברה רעילה – וזה אינו נכון. חומרי הדברה מכילים ברוב המכריע של המקרים רעלים, אולם ישנם חומרי הדברה "ירוקים" שכמות הרעלים בהם היא נמוכה. בכל מקרה, חשוב לבדוק את תכולתו של כל חומר הדברה באופן פרטני, ולשמור על כלל הוראות הבטיחות בשימוש בו – וכמובן, אם בוחרים בהדברה כימית, בהדברה ירוקה או בהדברה ביולוגית – לבדוק שעובדים עם בעלי מקצוע, בעלי ניסיון, רישיון מתאים וביטוח.

מערכת מומלצת להרחקת מכרסמים וחרקים – המערכת הייחודית של מגנור

לאורך כל השיח בסרטון, ניתן לראות כי המסקנה המתבקשת היא הבחירה באמצעי הדברה אלקטרוניים – מערכות להרחקת מכרסמים וחרקים מן הבית באמצעות מכשירים אלקטרוניים. המערכת להרחקת מכרסמים ועכברים של מגנור, היא זו המוצגת בסרטון, היא פועלת על בסיס פיזור של גלי קול ומשדרת למכרסמים קולות מצוקה אשר גורמים להם לפנות את המתחם ולחפש לעצמם מקום מחייה אחר. יתרונות המערכת להרחקת עכברים מבית מגנור ביחס למערכות הנוספות שהוצגו בפינתו של הורוביץ הם ברורים: המערכת להרחקת מכרסמים מבית מגנור אינה מסוכנת לשימוש ואינה מהווה מטרד לדיירי הבית – חיות מחמד, ילדים, ומבוגרים המערכת יעילה, פועלת לזמן ארוך, ואינה נדרשת להתקנות מורכבות או תחזוקה שוטפת

מערכות הרחקה מבית מגנור – פיתוח ישראלי מקורי

בפינתו "שווה בדיקה", מדבר הורוביץ עם איש מקצוע אשר מספר על הפופולריות העצומה של מכשירי הדברה אלקטרונית בכל העולם לחרקים, מכרסמים ובעלי כנף. בארץ, עקב ריבוי של מכשירי הדברה אלקטרונית שאינם יעילים (הדוגמאות המוזכרות בסרטון: מערכות הדברה אלקטרונית שהוזמנו באינטרנט מסין או מאתרי ממכר במחירים זולים) קיים עדיין ספק ביעילותן של מערכות הדברה אלקטרונית.

מערכות ההדברה האלקטרונית מבית מגנור פועלות ביעילות, בעצמתיות, ובבטחה להרחקת מזיקים שונים, באמצעים שהותאמו במיוחד ליצירת איום על בעל החיים המורחק ובמכשור יציב וחזק, שיפעל לאורך זמן ויספק הגנה מושלמת – בבית, בעסק, באזורי בילוי ופנאי, וכדומה.

פנו אלינו עוד היום, וקבלו הצעת מחיר להתקנה של מערכת הרחקה למכרסמים, לחרקים, הרחקת יונים או הרחקה לעטלפים, ביעילות מרבית ובמחירים שווים לכל כיס!

צריכים פתרון ליונים, מכרסמים ועטלפים?
דברו איתנו

מאמרים נוספים

איך מבריחים יונים

איך מבריחים יונים?

בעלי כנף נוטים לברוח כשמתקרבים אליהם, וכך גם יונים. אבל כשציפורים מחפשות מקום קינון מוגן ביישוב מאוכלס, קשה מאוד להרחיק אותן. יונים נוטות להעדיף גגות,

פטנט להרחקת יונים

יונת השלום היא סמל לניקיון, לשלווה, היא צחורה ושקטה, אבל במציאות יונים יכולות להיות מטרד לא נעים. הציפור המסמלת שלום מחפשת לקנן במקומות מוגנים, ובשטחים

הרחקת עטלפים מהגינה

הרחקת עטלפים מהגינה

עטלפים הם בעלי חיים מעופפים ממשפחת היונקים, שלהם מינים רבים המצויים גם בישראל. ישנם עטלפים החיים בתוך מערות, וישנם עטלפי פירות הנמצאים סביבנו ואנו יכולים