פתרונות למרכזים מסחריים

כולם אוהבים לעשות קניות במרכזים מסחריים. הבעיה היא שגם יונים, מכרסמים ועטלפים אוהבים לשהות בקרבתם – מסיבות אחרות לגמרי. מה עושים? פונים למגנור.

 

חברת מגנור מתמחה במיגון מרכזים מסחריים כנגד מגוון של מטרדים. אנחנו נספק לכם את השקט הנפשי שאתם צריכים לניהול מרכזים נקיים ואסתטיים, שמושכים אליהם כוח קנייה משמעותי. כוח ההתרעה המשולב שלנו יעשה סוף לשילוט שמכוסה בלשלשת יונים, לקירות עם לכלוך עטלפים ולחולדות שעלולות לגרום לבעיות תברואתיות. 

הכירו את המערכות המתקדמות שלנו:

Rat Shield RS 1800: מערכת אלקטרונית מתקדמת שמרחיקה חולדות ומכרסמים בעזרת גלי קול אולטראסוניים. המערכת משדרת גלי קול שמותאמים לטווח השמיעה הייחודי של בעלי חיים אלו – ומספקת התרעה אפקטיבית חד משמעית. כך תוכלו לוודא שמתחמי המזון ואזורים נוספים במרכז יישארו נקיים ממכרסמים.

 Sonar Force: סונאר פורס היא מערכת חדשנית להרחקת עטלפים. המערכת יוצרת מיסוך סונאר שמורכב מתשדורת גלי קול בצפיפות גבוהה, שגורם לעטלפים לחשב את מסלול התעופה שלהם מחדש – ומסלק את לכלוך העטלפים אחת ולתמיד.

BirdLine Pro: בירדליין פרו היא מערכת ייעודית להרחקת יונים שמתבססת על טכנולוגיה מתקדמת במיוחד. הרכזת הסולארית של המערכת משדרת פולסי זרם משתנים, הנטענים אל פסי דריכה שנמתחים בדיוק היכן שיונים אוהבות לעמוד. הפולסים מייצרים תחושת אי נוחות שאינה פוגעת ביונים, אך גורמת להן להתעופף ולעזוב את האזור.פיתוח וייצור ישראלי
ובינלאומי ע"י מגנור ישראל

 

נבדק ומוכח מחקרית

החברה היחידה בעלת תקינה
להדברה אלקטרונית

פתרון מלא 100% לבעיית המכרסמים

המערכות של מגנור מותקנות ועובדות בהצלחה ב-

למידע נוסף על כוח ההתרעה המשולב של מגנור, צרו קשר עוד היום. נשמח לסייע גם לכם.

קראו עוד על הרחקת יונים
קראו עוד על הרחקת עטלפים
קראו עוד על הרחקת מכרסמים