פתרונות מיגון למחסנים והאנגרים

כשאתם מאחסנים סחורה, אתם צריכים לדעת שהיא מוגנת. הבעיה היא שמכרסמים ויונים לא תמיד מתחשבים בצרכים שלכם. מזל שיש את מגנור.

חברת מגנור הדברה אלקטרונית מתמחה במיגון מחסנים, האנגרים וסככות אכסון נגד מכרסמים ויונים. למכרסמים יש נטייה לכרסם סחורה שמיועדת להפצה, לגרום לתקלות בארונות חשמל ולהשבית רשתות מחשבים ותקשורת. יונים מפזרות לשלשת חומצית שפוגעת במכונות, בציוד ובסחורות, ועלולה אף לגרום למחלות.

הכירו את המערכות המתקדמות שלנו:

BirdLine Pro: מגנור פיתחה ומייצרת מערכת אלקטרונית להרחקת יונים בשם בירדליין פרו, המספקת מענה לבעיית היונים המוכרת בתעשייה המקומית. הרכזת הסולארית של המערכת משדרת פולסים משתנים של זרם אל תוך פס הדריכה שמייצרים אפקט הרתעה, מבלי לגרום נזק לבעלי הכנף. הפולסים גורמים ליונים לחוסר נוחות, וכתוצאה מכך הן עוזבות את האתר ולא חוזרות. כשהיונים לא באזור, הסחורה שלכם תהיה נקייה מלשלשת ונוצות.                  

Rat Shield RS 1800: ה-RS 1800 היא מערכת אלקטרונית להרחקת חולדות ומכרסמים נוספים בעזרת גלי קול אולטראסוניים. המערכת תוכננה במיוחד להרחקת מכרסמים מחדרי שרתים, מרכזי תקשורת ומקומות עם כבילה רבה המתפרשת על פני שטח גדול. ברגע שהמערכת מותקנת בחלל ייעודי, הוא הופך לנקי ממכרסמים – ותופעת כרסום החיווט הופכת לנחלת העבר.

פיתוח וייצור ישראלי
ובינלאומי ע"י מגנור ישראל

 

נבדק ומוכח מחקרית

החברה היחידה בעלת תקינה
להדברה אלקטרונית

פתרון מלא 100% לבעיית המכרסמים

המערכות של מגנור מותקנות ועובדות בהצלחה ב-

רוצים להרחיק יונים ומכרסמים מהמחסן שלכם? הכניסו את מגנור לתמונה. נשמח לסייע גם לכם.

קראו עוד על הרחקת יונים
קראו עוד על הרחקת עטלפים
קראו עוד על הרחקת מכרסמים