פתרונות למבני ציבור

שלוש המערכות המובילות של מגנור מספקות מעטפת הגנה ששומרת על מבני ציבור ברחבי הארץ מפני נזקי מכרסמים, עטלפים ויונים.

מבני ציבור מחויבים לערכים גבוהים על ניקיון ואסתטיקה – אך אין ספק שהמכרסמים, העטלפים והיונים שחיים במקומותינו הופכים את משימה זו למאתגרת במיוחד. מצד שני, אין אתגר גדול מדי עבור המערכות המתקדמות של חברת מגנור הדברה אלקטרונית:

Rat Shield RS 1800: מערכת אלקטרונית מתקדמת שמרחיקה חולדות ומכרסמים בעזרת גלי קול אולטראסוניים. מרגע הפעלתה, מערכת זו משדרת גלי קול שמותאמים לטווח השמיעה הייחודי של המכרסמים – ומרתיע אותם מלהיכנס למבנה. התוצאה היא מבנה נקי מנזקי כרסום וצואת מכרסמים.

 Sonar Force: סונאר פורס היא מערכת חדשנית להרחקת עטלפים מבית מגנור. המערכת משדרת באופן רציף קבוע גלי קול בצפיפות גבוהה שיוצרים מיסוך סונאר, מה שגורם לעטלפים לשנות את מסלול התעופה. המערכת מספקת פתרון מוכח וארוך טווח ללכלוך עטלפים.

BirdLine Pro: מערכת להרחקת יונים שעושה שימוש בטכנולוגיה מתקדמת על מנת להרחיק יונים מבניינים ציבוריים אחת ולתמיד. הרכזת הסולארית של המערכת מייצרת פולסי זרם משתנים, הנטענים אל פסי דריכה שמותקנים במקום. יונים שמתקרבות למבנה חשות באי נוחות ובוחרות לעזוב במהרה, תוך סימון המקום כ"בעייתי" עבורן.

השותפות שלנו עם עיריית תל אביב

 

בשנים האחרונות, אנו עובדים עם עיריית תל אביב במיגון שלל מקומות בעיר, החל מבתי ספר ומתנ"סים ועד למוסדות כמו "הבימה" והיכל התרבות. בכל מקום בו פעלנו בשיתוף העירייה, בעיית העטלפים נפתרה באופן מלא ומשביע רצו

פיתוח וייצור ישראלי
ובינלאומי ע"י מגנור ישראל

 

נבדק ומוכח מחקרית

החברה היחידה בעלת תקינה
להדברה אלקטרונית

פתרון מלא 100% לבעיית המכרסמים

המערכות של מגנור מותקנות ועובדות בהצלחה ב-

רוצים לשמור על האסתטיקה והניקיון במבנה הציבורי שלכם? התקינו את מעטפת ההגנה של מגנור. נשמח לסייע גם לכם

קראו עוד על הרחקת יונים
קראו עוד על הרחקת עטלפים
קראו עוד על הרחקת מכרסמים