זה הזמן להגיד הרחקת חולדות
ולא הדברת חולדות

הרחקת חולדות או כפי שקראו לזה לפני השימוש באמצעים אלקטרונים הדברת חולדות / הדברת עכברים / הדברת עכברושים דורשת מקצועיות, ניסיון וחדשנות. הסיבה העיקרית לקשיי הרחקה\הדברה של חולדות טמונה בכושר ההישרדות הגבוה שלהן, שנחשבות לזן מכרסמים הנבון ביותר. הודות לכושר למידה גבוה, חולדות נמנעות מלחזור על טעויות, כגון לאכול פעמיים מאותו הרעל וזו הסיבה שהדברה כימית של חולדות לא יעילה. חולדה שנפגעה פעם אחת תלמד שלא לחזור על הטעות, ולכן הדברת חולדות עם מלכודות ורעלים שונים הופכת לבלתי יעילה ויש צורך להשתמש בשיטות חדשניות יותר להרחקת החולדות

עמיד לתנאי מזג האויר 

עומד בכל התקנים הנדרשים לרבות תקן בטיחות ולהדברה אלקטרונית של מכון התקנים הישראלי

פיתוח וייצור ישראלי
ובינלאומי ע"י מגנור ישראל

נבדק ומוכח מחקרית

הפעלה באמצעות
אנרגיה סולארית

עיצוב אסטטי ונקי,
מתאים לכל סוגי המשטחים

פתרון מוחלט לבעלי כנף לרבות יונים ועורבים.

פתרון ידידותי לסביבה

בעל עמידות גבוה לקרני
השמש UV resistant

עיצוב חדשני
מתאים לכל מבנה

למה לאסוף חולדות מתות אם אפשר פשוט לגרש אותן?

הנזקים הנגרמים כתוצאה מהימצאותן של חולדות באזור הינם מהחמורים ביותר מבין כל המזיקים. חולדה נוהגת לכרסם תשתיות חשמל ותקשורת, כרסום בכבלי חשמל,קצר בלוח חשמל וכתוצאה מכך לגרום לעיתים רבות לשריפות. החולדות אוהבות להתמקם במחסנים, משרדים ( במיוחד במקומות בהם נעשתה הנמכת תקרה), מקומות בהם מצוי מזון כגון מטבחים ושירותי הסעדה, בתי מגורים ומשקים חקלאיים בהם רפתות, לולים וכיו"ב.

אז למה לבחור במערכות להרחקת חולדות ולא בתהליך של הדברת חולדות?

מערכות ההדברה האלקטרונית של מגנור מותקנות במקום על ידי טכנאי מוסמך, הדואג להתאים את המערכת למקום הנגוע בצורה הטובה ביותר להרחקת החולדות. לרוב, בהרחקה של חולדות נעשה שימוש באלמנטים אלקטרונים שונים ההופכים את הסביבה לבלתי נסבלת עבורם ומביאים להרחקתם מהמקום בתום זמן קצר. לאחר מכן, פעילותה הרציפה של המערכת מונעת את חזרתם מחדש של החולדות ויכולתם להשתכן במקום מחדש. באמצעות המערכות האלקטרוניות ניתן אף לטפל במקומות אליהם אין גישה כמו קירות גבס וקירות כפולים, בתי עץ ועוד..

מתוך מגוון של מוצרים להרחקת מכרסמים -
מערכת ההדברה האלקטרונית של מגנור היא המומלצת לטווח ארוך

היתרונות של הרחקת מכרסמים

היתרון הבולט של המערכת האלקטרונית להרחקה של חולדות\ הרחקת עכברים\ הדברת מכרסמים היא העובדה שמשתמשים במערכת אולטראסונית. מערכת זו בנויה על גלי קול בתדר גבוה שרגיש אצל חולדות וגורם להן לברוח מן האזור. גלים אלה אינם מזיקים בשום צורה לא לבעלי חיים ולא לאיכות הסביבה, לא כפי שנעשה בהדברה של חולדות רגילה, והדברה עכברים בה משתמשים ברעלים וכימיקלים.

יתרון נוסף של מערכת "הרחקת חולדות" הוא הרחקה של חולדות מהמקום, במקום לרדוף אחרי כל חולדה בנפרד באמצעות רעל או מלכודות כפי שנעשה בהדברת חולדות רגילה. מעבר לכך, תהליך הדברת של חולדות רגיל הינו מיושן והחיפוש אחריהם לאחר שהם מתים, מעלים צחנה והפינוי מהמלכודות, פעולות שאף אחד מאיתנו אינו אוהב לעשות ולעיתים אף נגעל מלעשותם

שאלות ותשובות בנושא הרחקת חולדות

איך להרחיק חולדות?

מגנור הדברה אלקטרונית מציעה מגוון של מערכות להרחקת חולדות באמצעים אלקטרוניים ללא שימוש ברעלים כלל. מערכות אלה משתמשות באלמנטים בלתי מזיקים המפוזרים בחלק המיועד ויוצרים סביבה עויינת למכרסמים, ממנה הם נאלצים לצאת. המערכת להרחקת המכרסמים בעלת יתרונות רבים – אי פיזור רעל ושימוש ברעלים. הפתרון האלקטרוני גובר ביעילותו גבוהה מפתרונות ההדברה הכימית ומספק הגנה לשנים ארוכות ללא צורך בתחזוקה שוטפת.

איך מדבירים חולדות?

הדברת חולדות יכולה להיעשות ע״י פיזור רעלים. שיטה זו נמצאה כלא יעילה מכיוון שחולדות נמנעות מלחזור ולאכול מאותו רעל שוב ושוב. לכן, ניתן להשתמש בשיטה החדשנית של מגנור להרחקת חולדות. מדובר על מערכת אולטראסונית שבנויה על גלי קול בתדר גבוה שגורם לחולדות לברוח מן האזור. שיטה זו נמצאה כיעילה מאוד מכיוון שאם יש מספר חולדות במקום, המערכת מרחיקה את כולן.

מה מרחיק חולדות?

חולדות נמנעות מלחזור על טעויות, כגון לאכול פעמיים מאותו הרעל וזו הסיבה שהדברה כימית של חולדות לא יעילה. חולדה שנפגעה פעם אחת תלמד שלא לחזור על הטעות, ולכן הדברת חולדות עם מלכודות ורעלים שונים הופכת לבלתי יעילה ויש צורך להשתמש בשיטות חדשניות יותר להרחקת החולדות. המערכת של מגנור הינה אולטראסונית. מערכת זו בנויה על גלי קול בתדר גבוה שרגיש אצל חולדות וגורם להן לברוח מן האזור.

האם מגנור בעלת תקן?

כן. מגנור עומדת בתקני מכון התקנים ובעלת תקן להדברה אלקטרונית.

האם יש אחריות על הרחקת חולדות?

מגנור הדברה אלקטרונית מעניקה אחריות של 5 שנים ויותר למערכת ויעילות המערכת!

רמקול אולטראסוני למערכת מגנור למניעת נזקי מכרסמים מחדרי שרתים ותקשורת

ה-rat shield rs 1800 הינה מערכת אלקטרונית אולטראסונית מהפכנית להרחקת חולדות ומכרסמים בעזרת גלי קול אולטראסוניים. המערכת תוכננה ועוצבה על מנת לעבוד בחדרי שרתים ובמרכזי תקשורת וככלל במקומות עם נפח גדול של כבילה המתפרשים על שטח גדול. ה-rs 1800 מרחיקה מכרסמים מחללים בה היא מותקנת ובעיקר מונעת את נזקי המכרסמים כגון כרסום כבילה וחיווט.

יתרונות המערכת:

  • מסוגלת להפעיל עד 180 יחידות קצה (רמקולים אולטראסונים )
  • מצוידת במסך נגיעה להפעלה ידידותית ונוחה .
  • מסוגלת להתחבר למערכת בקרת המבנה ומתן התראה על תקלה במערכת או ביחידות הקצה .
  • מצב test לבדיקת תקינות המערכת כולה לאחר ההתקנה
  • מעוצבת ומתוכננת להתקנה קלה ונוחה (plug and play )
  • מערכת מודולארית – ומתאימה לכל אתר עם נפח גדול של כבילה וחיווט .
  • מיוצר ומתוכננת בישראל ע"י חברת מגנור הדברה אלקטרונית בע"מ
  • מבטיחה 100% הגנה מפני חולדות ומכרסמים.
פנו אלינו עוד היום - ותקבלו הצעת מחיר אטרקטיבית לפתרון לטווח ארוך!
אנחנו מזמינים אתכם לפנות אלינו, להתקנה מהירה ויעילה של מערכת הרחקת מכרסמים
אלקטרונית שתתאים לבית שלכם, בית העסק, מפעל תעשייה וכל אזור בו קיימת בעיה ותתפקד באופן מושלם בכל תנא מזג האוויר ולמשך שנים ארוכות. נשמח לייעץ לכם ולהציע לכם את שירותינו!
קראו עוד על הרחקת יונים
קראו עוד על הרחקת עטלפים
קראו עוד על הרחקת מכרסמים