זה הזמן להגיד הרחקת חולדות ולא הדברת חולדות

הרחקת חולדות או כפי שקראו לזה לפני השימוש באמצעים אלקטרונים הדברת חולדות / הדברת עכברים / הדברת עכברושים דורשת מקצועיות, ניסיון וחדשנות. הסיבה העיקרית לקשיי הרחקה\הדברה של חולדות טמונה בכושר ההישרדות הגבוה שלהן, שנחשבות לזן מכרסמים הנבון ביותר. הודות לכושר למידה גבוה, חולדות נמנעות מלחזור על טעויות, כגון לאכול פעמיים מאותו הרעל וזו הסיבה שהדברה כימית של חולדות לא יעילה. חולדה שנפגעה פעם אחת תלמד שלא לחזור על הטעות, ולכן הדברת חולדות עם מלכודות ורעלים שונים הופכת לבלתי יעילה ויש צורך להשתמש בשיטות חדשניות יותר להרחקת החולדות.

לפרטים ומידע נוסף - צרו עימנו קשר היום

למה לאסוף חולדות מתות אם אפשר פשוט לגרש אותן?

הנזקים הנגרמים כתוצאה מהימצאותן של חולדות באזור הינם מהחמורים ביותר מבין כל המזיקים. חולדה נוהגת לכרסם תשתיות חשמל ותקשורת, כרסום בכבלי חשמל,קצר בלוח חשמל וכתוצאה מכך לגרום לעיתים רבות לשריפות. החולדות אוהבות להתמקם במחסנים, משרדים ( במיוחד במקומות בהם נעשתה הנמכת תקרה), מקומות בהם מצוי מזון כגון מטבחים ושירותי הסעדה, בתי מגורים ומשקים חקלאיים בהם רפתות, לולים וכיו"ב.

אז למה לבחור במערכות להרחקת חולדות ולא בתהליך של הדברת חולדות?

מערכות ההדברה האלקטרונית של מגנור מותקנות במקום על ידי טכנאי מוסמך, הדואג להתאים את המערכת למקום הנגוע בצורה הטובה ביותר להרחקת החולדות. לרוב, בהרחקה של חולדות נעשה שימוש באלמנטים אלקטרונים שונים ההופכים את הסביבה לבלתי נסבלת עבורם ומביאים להרחקתם מהמקום בתום זמן קצר. לאחר מכן, פעילותה הרציפה של המערכת מונעת את חזרתם מחדש של החולדות ויכולתם להשתכן במקום מחדש. באמצעות המערכות האלקטרוניות ניתן אף לטפל במקומות אליהם אין גישה כמו קירות גבס וקירות כפולים, בתי עץ ועוד..

היתרונות של הרחקת מכרסמים

היתרון הבולט של המערכת האלקטרונית להרחקה של חולדות\ הרחקת עכברים\ הדברת מכרסמים היא העובדה שמשתמשים במערכת אולטראסונית. מערכת זו בנויה על גלי קול בתדר גבוה שרגיש אצל חולדות וגורם להן לברוח מן האזור. גלים אלה אינם מזיקים בשום צורה לא לבעלי חיים ולא לאיכות הסביבה, לא כפי שנעשה בהדברה של חולדות רגילה, והדברה עכברים בה משתמשים ברעלים וכימיקלים.

יתרון נוסף של מערכת "הרחקת חולדות" הוא הרחקה של חולדות מהמקום, במקום לרדוף אחרי כל חולדה בנפרד באמצעות רעל או מלכודות כפי שנעשה בהדברת חולדות רגילה. מעבר לכך, תהליך הדברת של חולדות רגיל הינו מיושן והחיפוש אחריהם לאחר שהם מתים, מעלים צחנה והפינוי מהמלכודות, פעולות שאף אחד מאיתנו אינו אוהב לעשות ולעיתים אף נגעל מלעשותם.

לצפיה בכל צילומי הפרוייקטים להרחקת מכרסמים לחצו כאן

שאלות ותשובות בנושא הרחקת חולדות

 
איך להרחיק חולדות?
מגנור הדברה אלקטרונית מציעה מגוון של מערכות להרחקת חולדות באמצעים אלקטרוניים ללא שימוש ברעלים כלל. מערכות אלה משתמשות באלמנטים בלתי מזיקים המפוזרים בחלק המיועד ויוצרים סביבה עויינת למכרסמים, ממנה הם נאלצים לצאת. המערכת להרחקת המכרסמים בעלת יתרונות רבים - אי פיזור רעל ושימוש ברעלים. הפתרון האלקטרוני גובר ביעילותו גבוהה מפתרונות ההדברה הכימית ומספק הגנה לשנים ארוכות ללא צורך בתחזוקה שוטפת.
איך מדבירים חולדות?
הדברת חולדות יכולה להיעשות ע״י פיזור רעלים. שיטה זו נמצאה כלא יעילה מכיוון שחולדות נמנעות מלחזור ולאכול מאותו רעל שוב ושוב. לכן, ניתן להשתמש בשיטה החדשנית של מגנור להרחקת חולדות. מדובר על מערכת אולטראסונית שבנויה על גלי קול בתדר גבוה שגורם לחולדות לברוח מן האזור. שיטה זו נמצאה כיעילה מאוד מכיוון שאם יש מספר חולדות במקום, המערכת מרחיקה את כולן.
מה מרחיק חולדות?
חולדות נמנעות מלחזור על טעויות, כגון לאכול פעמיים מאותו הרעל וזו הסיבה שהדברה כימית של חולדות לא יעילה. חולדה שנפגעה פעם אחת תלמד שלא לחזור על הטעות, ולכן הדברת חולדות עם מלכודות ורעלים שונים הופכת לבלתי יעילה ויש צורך להשתמש בשיטות חדשניות יותר להרחקת החולדות. המערכת של מגנור הינה אולטראסונית. מערכת זו בנויה על גלי קול בתדר גבוה שרגיש אצל חולדות וגורם להן לברוח מן האזור.
האם מגנור בעלת תקן?
כן. מגנור עומדת בתקני מכון התקנים ובעלת תקן להדברה אלקטרונית.
האם יש אחריות על הרחקת חולדות?
מגנור הדברה אלקטרונית מעניקה אחריות של 5 שנים ויותר למערכת ויעילות המערכת!

יצירת קשר

"מגנור הדברה אלקטרונית" מובילה את תחום ההייטק בהדברה האלקטרונית בישראל ובעולם. "מגנור ישראל" היחידה עם אישור תקינה של מכון התקנים, להתקנה ויישום מערכות להדברה אלקטרונית , תו תקן ISO 9001 2008.

נשמח לעמוד לשירותכם בכל עניין ובקשה
טלפון: 6139*
כתובת למשלוח דואר: ת.ד. 3, קיסריה, מיקוד : 30889
דואר אלקטרוני: info@magnor.co.il

x
סייען נגישות
הגדלת גופן
הקטנת גופן
גופן קריא
גווני אפור
גווני מונוכרום
איפוס צבעים
הקטנת תצוגה
הגדלת תצוגה
איפוס תצוגה

אתר מונגש

אנו רואים חשיבות עליונה בהנגשת אתר האינטרנט שלנו לאנשים עם מוגבלויות, וכך לאפשר לכלל האוכלוסיה להשתמש באתרנו בקלות ובנוחות. באתר זה בוצעו מגוון פעולות להנגשת האתר, הכוללות בין השאר התקנת רכיב נגישות ייעודי.

סייגי נגישות

למרות מאמצנו להנגיש את כלל הדפים באתר באופן מלא, יתכן ויתגלו חלקים באתר שאינם נגישים. במידה ואינם מסוגלים לגלוש באתר באופן אופטימלי, אנה צרו איתנו קשר

רכיב נגישות

באתר זה הותקן רכיב נגישות מתקדם, מבית all internet - בניית אתרים.רכיב זה מסייע בהנגשת האתר עבור אנשים בעלי מוגבלויות.