1-700-700-028
לייעוץ חינם
6139*
צור קשר
מאמרים
צלומי פרויקטים
תווי תקן
לקוחות
הדברה אלקטרונית
על החברה
עמוד הבית
הרחקת יונים
הרחקת עטלפים
הרחקת חולדות
הרחקת עכברים
עשה זאת בעצמך
צור קשר
מחפשים פתרון להרחקת יונים?

חברת מגנור מציעה מערכת אלקטרונית שתאפשר הרחקת יונים לצמיתות! 

יונים עשויות להיות מטרד אמיתי בבית - הן חיות טריטוריאליות אשר נהנות לשוב ולקנן באותו המקום; הן מפיצות כינים ופרעושים, לעתים גם מחלות חריפות יותר - בעיקר לילדים ולקשישים; הם מרעישים, מלכלכים, ומעצבנים. אם גם אתם סובלים מאוכלוסייה עשירה של יונים בביתכם - דעו כי יש פתרון שאינו פוגע ביונים אולם דואג שתהיה הרחקת יונים לצמיתות. נשמע חלומי? הנה כל הפרטים.

הרחקת יונים לצמיתות - זה לא חלום

הדברת יונים היא פוגענית באוכלוסיית הציפורים, בעלת פוטנציאל לנזק לבני הבית, והיא לא אסתטית. אנחנו לא בעד הדברת יונים - המערכת של מגנור מספקת פתרון אנושי ויעיל יותר, בעל יתרונות מרובים ביחס לפתרון של הדברת יונים, או כל פתרון אחר שקיים כיום בשוק - מדובר במערכת חכמה המאפשרת הרחקת יונים אלקטרונית, תייצר סביב הבית שלכם סביבה עוינת עבור יונים ובעלי כנף אחרים. בניגוד לשאר מוצרים להרחקת יונים - המוצר מבית מגנור הדברה אלקטרונית הנו עמיד לאורך שנים, גם במזג האוויר הישראלי, ומספק סביבה שהיונה (כמו גם בעלי כנף אחרים) אינה מסוגלת להתמודד עמה - ולכן היא עוזבת לצמיתות. חשוב לומר גם, שלא נגרם שום נזק לבעלי הכנף, יותר מאשר רתיעה מתמשכת מקינון או "חנייה לטווח ארוך" באדני החלונות, במרפסות הכביסה, במעלה הפרגולה או במקומות אחרים ברחבי הבית והחצר.

הרחקת יונים אלקטרונית - מוצר עמיד, יעיל, ומומלץ 

מערכת הרחקת יונים אלקטרונית מפותחת ומיוצרת על ידי מגנור ישראל, והיא מורכבת מפסי דריכה שקופים HDPE-UV stabilized ועליהם פסי אלומיניום תפורים אשר מוליכים מתח חשמלי. פסי הדריכה מייצרים ליונים/ בעלי הכנף אזור עוין לכינון ועמידה וגורמים לבעלי הכנף לעזוב לצמיתות את האזור. בשיטה זו - היונים ובעלי כנף אחרים אינם נפגעים, אולם הם נאלצים לעזוב את האזור לצמיתות. 

מתוך מגוון של מוצרים להרחקת יונים - מערכת ההדברה האלקטרונית של מגנור היא המומלצת לטווח ארוך 

הידעתם? אם תבחרו בדוקרנים להרחקת בעלי הכנף מביתכם, תגלו כי בטווח הארוך, היונים מוצאות דרכים לקנן בין קוצי הדוקרנים, גם במחיר של פציעה עצמית.
 
מוצרים להרחקת יונים שהם פופולריים בשוק הישראלי, כמו רשתות, רעלים, ודוקרנים כאמור - מהווים פגיעה בנוף, הם קשים לעתים להתקנה באזורים מסוימים, הם יוצרים הדברה פוגענית ומסוכנת, ובנוסף לכל אלה - הם לא עובדים לטווח ארוך. הדברת יונים הינה פעולה לא ידידותית לסביבה, המייצרת קשיים רבים מבחינה אסתטית וגם סיכונים לדיירי הבית. המוצר היעיל ביותר להרחקת בעלי כנף, יהיה זה שאינו גורם להם נזק (ואינו בעל פוטנציאל להזיק לדיירי הבית), אבל הוא לא מאפשר לציפורים להתמקם בקרבת מקום - ומערכת ההדברה האקולוגית של מגנור עושה בדיוק את זה.  
 
המערכת המאפשרת הרחקת יונים אלקטרונית מבית מגנור נשלטת על ידי מעבד חכם, אשר שולט על מבנה מתח הפולס, עוצמתו ותדירותו, והוא מתאים את עצמו באפן אוטומטי למצבים משתנים כגון: לחות, שעה, (יום - לילה) ועוד. קצב יציאות הפולס מהרכזת משתנה באופן רנדומאלי, כך נמנעת האפשרות שהציפור "תתרגל" למערכת ותמצא דרך לעקוף אותה. רתיעה טבעית ממקומות לא נעימים, תגרום לכל ציפור לחוש רתיעה מהמקום ולהתרחק ממנו.  המערכת מאפשרת הרחקת יונים לצמיתות, בשימוש בטוח לאנשים ולציפורים, ולא רק יונים, אלא גם בעלי כנף אחרים יורחקו, כמו עורבים, דררות, וציפורים אחרות. 

 
התקנת המערכת היא פשוטה ונוחה 

המערכת המאפשרת הרחקת יונים אלקטרונית מתאימה להתקנה מעל כל סוגי הגגות, אדני החלון, המרפסות, מסתורי המזגנים ואזורי הכביסה, המחסנים והמערכות סולריות. 
 

פנו אלינו עוד היום - ותקבלו הצעת מחיר אטרקטיבית לפתרון לטווח ארוך! 

אנחנו מזמינים אתכם לפנות אלינו, להתקנה מהירה ויעילה של מערכת הרחקת יונים אלקטרונית שתתאים לבית שלכם ותתפקד באופן מושלם בכל תנאי מזג האוויר ולמשך שנים ארוכות. נשמח לייעץ לכם ולהציע לכם את שירותינו!הרחקת יונים BirdLine גג רעפים כוכב השחר
קניון שבעת הכוכבים מערכת להרחקת יונים תוצרת מגנור BirdLine Pro
רכזת הפעלה מערכת להרחקת יונים BirdLine Pro
צור קשר
מאמרים
צלומי פרויקטים
תווי תקן
לקוחות
המלצות
הדברה אלקטרונית
על החברה
עמוד הבית
design: Morly-design powerd by: Team-at   מפת האתר
© Magnor ltd. all rights reserved