1-700-700-028
לייעוץ חינם
6139*
צור קשר
מאמרים
צלומי פרויקטים
תווי תקן
לקוחות
הדברה אלקטרונית
על החברה
עמוד הבית
הרחקת עטלפים
הרחקת עטלפים
הרחקת יונים
הרחקת חולדות
הרחקת עכברים
עשה זאת בעצמך
צור קשר

 הרחקת עטלפים מכל מבנה

הרחקת עטלפים / הדברת עטלפים: מגנור מפתחת ומייצרת מערכות להרחקת עטלפים.

מרחיק עטלפים הינו פיתוח וייצור של מגנור  ישראל - מוצרים כחול לבן  ייחודים עם שירות ואחריות בפריסה ארצית. 
למגנור הדברה אלקטרונית בשונה מהשיטות הישנות של הדברת עטלפים, המשתמשות באופן ממשי בחומרי הדברה, שיטה חדשנית שמגרשת עטלפים בשפה שהם מבינים - גלי קול. 

עטלפים מתמצאים בשטח בעזרת סונאר, כאשר הם שולחים גלי קול למרחב וממפים את השטח על פי האופן שבו גלי הקול חוזרים אליהם. 
היתרונות של הרחקת עטלפים אלקטרונית/ גירוש עטלפים מול הדברת עטלפים: מגנור הדברה אלקטרונית שומרת על איכות הסביבה, בשיטה של הרחקת עטלפים אלקטרונית  נמנע הצורך בהמתה ואיסוף גויות עטלפים, והחשוב מכל – הדברה אלקטרונית של מגנור  ישראל הינה הדברה אלקטרונית ללא כימיקלים ורעלים שיכולים להזיק לגורמים אחרים ונותנת פתרון לבעיית עטלפים.סונאר בתדרים משתנים אשר יוצרים לעטלף מיסוך קבוע ולד סנוור אשר מסנוור את העטלף בזמן המעוף.טכנולוגיית הדברת עטלפים אלקטרונית של מגנור ישראל יוצרת לעטלפים שיבוש סונאר קבוע ומלמדת אותם לשנות נתיב מעוף וכך לא לכלך את השטח המוגן.

 

בעיית עטלפים/עטלפים הדברה -עטלפים פעילים על פי רוב בלילה וחיים בלהקות וכיום ניתן למצוא אותם יותר ויותר באזורים עירוניים ואזורי תעשייה. הניווט של העטלף נסמך על סונאר  של ה-עטלפים המאפשרת להדברה האלקטרונית לשדר גלי אולטרא סאונד, שאלה הם גלי קול בתדר גבוה, בתדר שאינו מורגש על ידי בני אדם. גלי האולטרא סאונד משבשים לעטלף את כישורי הסונאר של ה-עטלפים וגורמים להם לעזוב את המקום. הפעילות השוטפת של המכשיר דואגת ל-הרחקה קבועה של עטלפים-גירוש עטלפים, ולהפסקת יריקות עטלפים שלא יחזרו לאזור גם בטווח הארוך.

היום, הדברת עטלפים בעזרת פיזור רעלים וחומרי הדברה נחשבת למסוכנת לסביבה ולמסורבלת מאוד. לאור ההתפתחויות החדשות ב-הרחקת עטלפים אלקטרונית המאפשרות הרחקה של עטלפים מבלי לסכן ולפגוע בסביבה. שיטת הדברה ירוקה של עטלפים, מאפשרת הרחקה של עטלפים מהמקום לצמיתות. מסיבות אלו ועוד, רבים בוחרים לעבור לשיטת הדברה אלקטרונית הודות ליתרונות השיטה. להרחקת עטלפים ומניעת יריקות עטלפים

 הדברה של עטלפים מהאזור הרצוי נעשית ע"י התקנה של מערכת הדברת עטלפים אלקטרונית, אשר נותנת פתרון לבעיית העטלפים ה"מעופפים המפחידים" במקום, אחת ולתמיד. מערכת הרחקת עטלפים אלקטרונית של מגנור הדברה אלקטרונית מותקנות במקום על ידי טכנאי מומחה, ומעניקה ביטחון מלא ל-הרחקה של עטלפים מהאזור, בין אם מדובר בבית פרטי או בשטח תעשייתי.ומונעת יריקות על קירות, כדי להרחיק את העטלפים , מערכות הרחקת העטלפים של מגנור  משלבות כמה אלמנטים להשגת התוצאות הטובות והמהירות ביותר. מגנור מפתחת ומייצרת מערכות להתקנת עטלפים עם שירות ואחריות מוצרים כחול לבן ייחודים למגנור הדברה אלקטרונית.

הדברת עטלפים אלקטרונית – מכשיר להרחקת עטלפים המיוצר על ידי מגנור משלב בתוכו

הרחקת עטלפים מחיר – מגנור מפתחת ומייצרת מגוון מכשירים להרחקת עטלפים לאזורים שונים ובעיות שונות כגון: מיגון בתים פרטיים מיריקות עטלפים, הרחקת עטלפים מחניונים, מיגון בניינים ופרויקטים משינת עטלפים ולכלוך עטלפים ועוד..

צרו איתנו קשר על מנת לקבל הרחקת עטלפים מחיר
 


מערכת להרחקת ומניעת יריקות עטלפים תוצרת מגנור בניין בתל אביב
הרחקת עטלפים בנק לאומי
הרחקת עטלפים היכל התרבות
צור קשר
מאמרים
צלומי פרויקטים
תווי תקן
לקוחות
המלצות
הדברה אלקטרונית
על החברה
עמוד הבית
design: Morly-design powerd by: Team-at   מפת האתר
© Magnor ltd. all rights reserved